2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیش حسی شنوایی خوب میشه با کادرمانی؟ امروز جلسه اولش بود ولی چون من بیرون بودم مدام گریه میکرد😭

چند سالشه؟؟ 

شاید خودتون خیلی ترسوندینش 

الان بچه من میبرم دستشویی باید دم در بشینم از صدای شیر اب و هود اینچیزا میترسه ...

چون خودم ترسوام رو بچه تاثیر گذاشته

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔
2742
از صداهای دیگه هم میترسه؟ از صدای بلند آهنگ و ...

الان یکممم بهتر شده قبلا میبردم عروسی از اول تاااا اخر گررریه میکرد از صدا بلند....تو گوشش پنبه میذاشتیم ولی فایده نداشت 

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔
2740
بیش حسی شنوایی خوب میشه با کادرمانی؟ امروز جلسه اولش بود ولی چون من بیرون بودم مدام گریه میکرد😭

عزیزم فکر کنم قبلا با هم حرف زدیم گفتم اگر بیش حسیش مانع عملکردش نشه خیلی جدی نیست بچه منم بیش حسی شنوایژ داره برا یه مدت خوب شده بود دوالگی تا سه سلگیش دوباره برگشت اما اگر مشکل توجه و حرف زدن اینا نداره خیلی ناراحت نباش اینم تا حد زیادی رفع میشه گفتم یه بار همه ماها یه ذره به هم ریختگی حسی رو داریم که در حد تفاوت فردی الان بچه شما رو دکتر چی گفت؟

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
عزیزم فکر کنم قبلا با هم حرف زدیم گفتم اگر بیش حسیش مانع عملکردش نشه خیلی جدی نیست بچه منم بیش حسی ش ...

آره یادمه

فکر کردم شما منو فراموش کرده باشین

گفتارش خوبه.جمله میگه.گاهی ضمیر و افعال رو درست میگه و گاهی اشتباه میگه

دکتر میگه بیش حسی شنوایی داره.چندجا بردم همینو گفتن

الان میگن کاردرمانی حسی و استفاده از پکیج صوتی

تو بیرون از خونه پسر شما واکنشش چی بود؟

پسر من فقط تو خونه به صداهایی که از بیرون میاد واکنش نشون میده

2706