2733
2734
عنوان

شغل فیلمبرداری عروسی بی کلاسه؟؟!!

199 بازدید | 23 پست

بابام از شغل فیلمبردار و عکاس عروس و داماد خوشش نمیاد میگه برای یه خانم خوب نیست...!!!

نظرتون چیه؟؟

شما وقتی عروسی میبرید خانم یا آقای فیلمبردار می‌بینید چه حسی بهشون دارید؟؟ دید حقارت دارید بهشون؟!؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نهههه خیلی خوبه که بنظرم خیلیم خوش میگذره بهشون

اگه حس کردین نیاز به صحبت دارین و میخواین با کسی حرف بزنید رو من حساب کنید ، خوشحال میشم تو موقع غم و ناراحتی گوش شنواتون باشم ..🫂🦋
2731

من خودم خ دوسدارم محیط شاد استرس کم حال میده بابات ول کن

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

بدیش اینه تا صبح باید بمونی

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭

نه فامیلمون خودش و زنش همین بود شغلشون سریع تهران تو یه شرکتی استخدام شدن الانم خیلی راضین،،من که حسم به خانمش خیلی خوبه خیلی شاده خوشم میاد از روحیه اش.

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
خیلی سوال مسخره ای بود یا شاید نتونسی درست بیانش کنی شغل خیلی خوبو سرگرم کننده ایه ، هیچ شغلی شخصیت ...

آره شاید نتونستم خوب بیانش کنم...

منظورم وجهه اجتماعی شغل فیلمبرداری عروس برای یه خانم هستش...

به نظرت خوبه؟؟؟

مثلا شما فیلمبردار خانم می‌بینید چه دیدی نسبت بهش دارید؟؟؟ توروخدا نظر واقعیت بگوو خیلی برام مهمه.. ...

خییییلی معمولی نه شیک نه سطح پایین...اما خب خوش میگذره و آدم کلی چیز یاد میگیره و ب روز میشه

والا چنتا عروسی ک این اواخررفتم اکیپ گروه فیلمبرداری چنتا پسر و دختر بودن انقدم خوشتیپ و خوب بودن ک ...

اتفاقا مام اکیپ دختر و پسریم...

شاید بابام از اینش خوشش نمیاد😁