2733
2734
عنوان

شغل فیلمبرداری عروسی بی کلاسه؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 23 پست

کسی دید بد و تحقیر آمیز بهش نداره اصلا، اتفاقا خیلی محیط شاد و خوبیه و به مرور بهش عادت میکنی فقط مشکل زمان داره که تا آخر شب و حتی صبح باید بمونی و سرو صدا و شلوغی ها ولی اگه علاقه داری برو برات عادی میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از چه جهت خوبه؟؟  وجهه اجتماعی خوبی داره؟؟؟

فضای کاریت شاده . کلی آدم جدید با فرهنگ های مختلف میبینی . از طرفی آقای خودتی نوکر خودت منظورم اینه کار برای خودت میشه آقا بالاسر نداری خودت میتونی گفته ها و خواسته های کارفرما رو اونجور که بهتره پیاده کنی ... کار بی دغدغه ایه برای خانم ها نیاز نیست تو بیوفتی دنبال مشتری مشتری میوفته دنبالت که ببرتت مراسم😂🤑 

بعدم کنارش میتونی عکاسی کودک هم انجام بدی خیلی‌ درآمدزاست 

یا مثلا زمان هایی مثل محرم و صفر که خیلی عروسی نیست با هیئت ها قرار داد ببندی برای مراسما و تبلیغاتشون بری ... کلا اگه ایده های خوبی داشته باشی شغل خوبیه بنظرم . موفق باشی عزیزم🤍🍓

اگه حس کردین نیاز به صحبت دارین و میخواین با کسی حرف بزنید رو من حساب کنید ، خوشحال میشم تو موقع غم و ناراحتی گوش شنواتون باشم ..🫂🦋
2731
آره شاید نتونستم خوب بیانش کنم... منظورم وجهه اجتماعی شغل فیلمبرداری عروس برای یه خانم هستش... به ...

وجه خوبی داره ،اما به شدت سخته و استرس زا و پر مسئولیت همچنین تایم کاری زیاد و درصد خطای پایین باید حواست و جمع کنی چون قابل جبران نیست