2752
2734

امشب خيلي خاطرات بدي اومدن ذهنم 

از بچگيم  از مادرم كه بهم محبت نميكرد و هميشه كتكم ميزد و بين دختر و پسر واسش دنيا دنيا اختلاف بوده و هست.

از مادرشوهرم كه خيلي اذيتم كرد ، سر هر چيز ناچيزي بهم تيكه و كنايه ميزد و توهين و تحقير ميكرد و نتونستم هيچوقت جوابش و بدم ..

از شوهرم كه تو عقد متوجه شدم خيلي چيزا دروغ گفته از احساسش، از صداقتش، از شرايطش…  و اون احساس كه بايد بين ما شكل نگرفت 

الان كه فكر ميكنم كلا يه موفقيت و دلخوشي تو زندگيم بود اونم پيشرفت كاري و درسيم بود كه به لطف اشتباه در انتخاب توي ازدواجم از دست دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای چقدر احساس کردم قشنگدر مورد من تاپیک زدی منم خاطرات مزخرف بچگی زیادی دارم هم مادرشوهرم خیلی اذیتم کرده و هم با ازدواج پیشرفت درسی و شغلیمو نابود کردم هعی

آدما ارزش غصه خوردن ندارن پس بخند

نه تنها خاطرات بدو یادم میارم اتفاقات بدی که برای دیگران افتادم حالمو بدتر میکنه غصشونو میخورم یه مدت پیج افراد گمشده واسم میاد دنبالشون می کنم وقتی میبینم کودکان  خردسال هست حالم بد میشه با خودم میگم کی میشه این دنیا تموم شه آخه اون بچه چه گناهی  کرده این چه سرنوشتی بود آخه