2752
2734
مااساژ هم برا تحریک حس عمقیه ولی به کاردرمانش بگو حد اقل چند هفته اول رو بزاره خودت بری بع یواش یواش ...

اصلاً کاردرمانی حسی تاثیری رو تحمل صدای بچه داره یا نه؟

مثلا چیکار میکنن که حس شنوایی معتدل بشه؟

اصلاً کاردرمانی حسی تاثیری رو تحمل صدای بچه داره یا نه؟ مثلا چیکار میکنن که حس شنوایی معتدل بشه؟

حسای مهم عمقی تعادلی و لامسس بیشتر هم روی همین سه تا کار میشه این حسا که یکپارچه بشه حسای بالایی هم تعدیل میشن برا شنوایی هم تو کاردرمانی با انواع صدا ساز کار میکنن

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا به هر صدای ناآشنایی واکنش داشت؟ صدای خروس و یاکریم و وانتی و ...

از صداهایی مثل جارو برقی و ابمیوه گیری و وسایل برقی فراریه حتی الان بخاطرش حتی جرات نداریم هویج بگیریم،،،! گررریه میکنه میگه میخوایین اب هویج بگیرین ؟.؟؟😭😭مگه شوهرمو بفرستم باهاش برن جایی تا بتونم وسایل برقی و روشن کنم..خیلی میترسه از اینا 

البته یه مدت خوب شده بود باز شروع شد 

الان که این تاپیک و زدین من حساس شدم فکر میکردم طبیعیه هر بچه ای یه جوره !!

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔
از صداهایی مثل جارو برقی و ابمیوه گیری و وسایل برقی فراریه حتی الان بخاطرش حتی جرات نداریم هویج بگیر ...

فقط از صدای وسایل برقی میترسه؟

از صداهای دیگه چی؟

تو عروسی و مهمونیهای شلوغ عکس العملش چیه؟

2731
حسای مهم عمقی تعادلی و لامسس بیشتر هم روی همین سه تا کار میشه این حسا که یکپارچه بشه حسای بالایی هم ...

ان شاالله همه بچه ها سلامت باشن بچه من و شما هم همینطور❤

فقط از صدای وسایل برقی میترسه؟ از صداهای دیگه چی؟ تو عروسی و مهمونیهای شلوغ عکس العملش چیه؟

از صدای حیوانات چون نشنیده از نزدیک نمیدونم .تو عروسی مهمونیای شلوغ فقط میگه بریم خونه ناراحته 

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔
سلام میشه بگید چه راهکارهایی دادن خانم دکتر موسوی؟

سلام

فعلاً گفتن صفحه مجازی و دیجیتال و تصویر و صوت همه حذف بشه. یعنی تلویزیون و گوشی و لپتاپ و تبلت و کتاب و صوت حتی صوت دعا و قرآن و تصاویر متحرک و چیزای این چنینی ۱۰۰ در ۱۰۰ حذف بشه که من تقریباً فکر کنم ۱۸ روزه قطع کردم و دارم اثراتشو میبینم .اصلا گوشی بهش نمیدم و تلویزیون رو هم کلاً برداشتم.الان پسرم جوری عادت کرده حتی اگه به فرض مثال گوشی هم بخوام بهش بدم خودش دیگه تمایل مثل قبل نداره یعنی انقدر راحت ترک کرد گوشی و تلویزیون رو

بازم اگه بهشون دایرکت بدین بدون هیچ هزینه ای راهنماییتون میکنن 

عزیزم گل پسرتون چیشد توروخدا جواب بدبن

عزیزم من خداروشکر و خوشبختانه کاردرمانی و توانبخشی نبردم 

با یه دکتر دیگه آشنا شدم که بدون توانبخشی و کاردرمانی پسرمو درمان کرد و الان که ۴ ماه میگذره همه علائمش از بین رفته

هیچ هزینه ای هم نمیگیره این دکتر

اگه خواستی درخواست دوستی بده بهت معرفیش کنم

این آیدی پیج خانم دکتر ولا موسوی هست 

Walaamousawi

دایرکت هم میتونی پیام بدی و منتظر پاسخشون بمونی ولی اگه خواستی بهت شماره تماس هم میدم که زودتر ارتباط بگیری باهاشون و درمان رو شروع کنی

این دکتر اوتیسم شدید رو هم به راحتی درمان میکنه بدون توانبخشی و کار خاصی

توروخدا واقعیه؟یا تبلیغ

مگه پستهای قبلی منو نخوندین که چقدر درمونده بودم؟

آخرین تاپیکم برای تیرماه هست

منم اواخر تیر با دکتر موسوی آشنا شدم و دیگه کاردرمانی رو نبردم

بعد اینکه دکتر موسوی هیچ هزینه ای نمیگیره که بخوام تبلیغ کنم.کاملاً رایگانه درمانش

خواستی برو پیجش و محتواش رو بخون

الان لینک یکی تاپیکهای رو میزارم برید کلاً بخونید

من از سر درماندگی تاپیک زدم و یه نفر دکتر موسوی رو بهم معرفی کرد.منم چندروز دو دل بودم ولی  از آخرای تیر درمان دکتر موسوی رو شروع کردم.که خداروشکر میکنم اون روز اون خانم بهم خانم دکتر موسوی رو معرفی کرد

اینم همون تاپیکمه.وقت داشتی بخون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9008902/اختلال-حسی-کودکیکپارچگی-حسی?page=1