2733
2734
آره یادمه فکر کردم شما منو فراموش کرده باشین گفتارش خوبه.جمله میگه.گاهی ضمیر و افعال رو درست میگه ...

توی خونه که آبمیوه گیر جاروبرقی میکسر برای دوسال تعطیل بودن الان شاید یه ماهیه میزاره خونه رو جارو برقی بزنم بیرون هم از صدای آژیر دزد گیر ماشین به شدت میترسید الان یه ذره بهتر شده دیگه اون گریه های سوزناکو نمیکنه فقط دستشو رو گوشش میزاره و یه صدای اوومم درمیاره برا یه دوره از صدای گنجشک و پشه هم میترسید از خونه بیرون نمیومد الان خیلی تو خیابون میبرمش بعد کاردرمانی قدم میزنیم که به صدای همهمه خیابون عادت کنه خیلی بهتر شده تو گوگل پلی هم برنامه هایی هست که انواع صداها رو داره اونی که من داشتم سوند کیدز بود فکر کنم اونم کمک میکنه

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

توی خونه که آبمیوه گیر جاروبرقی میکسر برای دوسال تعطیل بودن الان شاید یه ماهیه میزاره خونه رو جارو ب ...

پسر من به جاروبرقی و لباسشویی و اینا خیلی کاری نداره.شاید اولش بگه نه ولی واکنش خاصی نداره

ولی آبمیوه گیر و چرخگوشت و سشوار روشن نمیکنم

این پکیج صوتی که شنوایی سنج میگفت قیمتش بالای دو تومنه.میگفت هزینه واریز کن خودمون بخریم برات.اصلا نمیدونم نیازه یا همینطور با جایی قرار داد دارن که میگن بخرم

و اینکه امروز تو کاردرمانی پسرم خیلی گریه کرد.دفعه بعد ببرم میمونه یا نه؟

ببخشید خیلی وقتتون رو گرفتم ولی جوابتون دلگرمیه برام🙏

توی خونه که آبمیوه گیر جاروبرقی میکسر برای دوسال تعطیل بودن الان شاید یه ماهیه میزاره خونه رو جارو ب ...

پسرتون کوچیکتر بود میذاشتن شما هم داخل کلاس کاردرمانی کنارش باشین؟

2731
پسر من به جاروبرقی و لباسشویی و اینا خیلی کاری نداره.شاید اولش بگه نه ولی واکنش خاصی نداره ولی آبمی ...

من تا همین الان که پسرم پنج سالشه تو اتاق پیششم بعضی بچه ها با حضور والدین خوب همکاری نمیکنن برا همین مادرو میفرستن بیرون اما نه از همون جلسه اول

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
پسر من به جاروبرقی و لباسشویی و اینا خیلی کاری نداره.شاید اولش بگه نه ولی واکنش خاصی نداره ولی آبمی ...

ایین پکیجی که میگید رو از کاردرمانش میپرسم ببینم چیه اصلا اگر واقعا موثره منم برا پسرم بگیرم

من تا همین الان که پسرم پنج سالشه تو اتاق پیششم بعضی بچه ها با حضور والدین خوب همکاری نمیکنن برا هم ...

این کاردرمان برد تو درم بست.یعنی کل نیم ساعت پسرم به شدت گریه کرد.منم اون بیرون زار میزدم

میخوام بگردم جای دیگه بزارن خودمم برم داخل.من اینطوری طاقت نمیارم

ایین پکیجی که میگید رو از کاردرمانش میپرسم ببینم چیه اصلا اگر واقعا موثره منم برا پسرم بگیرم

شنوایی سنج گفت خیلی خوبه .میگفت مغز رو برای پذیرش صدا آماده میکنه و با هدفون روزی ۲۵ دقیقه باید گوش بده

این کاردرمان برد تو درم بست.یعنی کل نیم ساعت پسرم به شدت گریه کرد.منم اون بیرون زار میزدم میخوام بگ ...

منم فکر میکنم جاشو عوض کنید بعضی جاها کاردرمانی سنگین انجام میدن ماساژای سخت میدن باید خودت ببینی که بچه رو اذیت نکنن

شنوایی سنج گفت خیلی خوبه .میگفت مغز رو برای پذیرش صدا آماده میکنه و با هدفون روزی ۲۵ دقیقه باید گوش ...

اسسم برنامشو بهم میگید

منم فکر میکنم جاشو عوض کنید بعضی جاها کاردرمانی سنگین انجام میدن ماساژای سخت میدن باید خودت ببینی که ...

آره من دلم آروم نمیگیره بیرون باشم

ماساژ نداره .همون کاردرمانی حسیه ولی دلم میخواست بیاد تو دهنم.هنوزم حالم بده.دیروز از منشی پرسیدم مادر میتونه بره داخل.گفت آره وگرنه اگه راستشو میگفت نمیرفتم

آره من دلم آروم نمیگیره بیرون باشم ماساژ نداره .همون کاردرمانی حسیه ولی دلم میخواست بیاد تو دهنم.هن ...

مااساژ هم برا تحریک حس عمقیه ولی به کاردرمانش بگو حد اقل چند هفته اول رو بزاره خودت بری بع یواش یواش  اگر لازم بود جدا بشی اینجوری بچه آسیب روحی میبینه اصلا خدایی ناکرده شب ادراری ناخن جویدن و مشکلات دیگه پیدا میکنه من بچمو اوایل یه مرکز اتیسم میبردم که کاردرمانی سنگین انجام میداد میگفت زودتر نتیجه میده بچه از همون روزای اول دندون قروچه گرفت تا یه سال که جاشو عوض کردم ادامه داشت به دکترش که گفتم خیلی ناراحت شد گفت نباید اونجا میبردیم بچه رو

گفتن پکیج صوتی.چون باید پول واریز کنم خودشون سفارش بدن واسه همین اسمشو نپرسیدم. میپرسم اسمشو میگم ب ...

مممنون عزیزم

مااساژ هم برا تحریک حس عمقیه ولی به کاردرمانش بگو حد اقل چند هفته اول رو بزاره خودت بری بع یواش یواش ...

آره تصمیم گرفتم نبرم

نه حس عمقیش مشکلی نداره

میگردم جای دیگه ببرم که بزارن خودم برم داخل