2733
2734
سلام.بله کامل خوب شد نگران نباش.فقط صبور باش و راهکارهای خانم دکتر رو انجام بده.حتما نتیجه میبینی ...

سلام عزیزم خدارو شکر پسرتون کاملا خوب شده، منم پسرم سه سال و هفت ماهشه، زیاد کاری براش نکردم ولی خود بخود یکم حساسیتش نسبت به آهنگ و اینا از بین رفته، ولی چون گفتارش هنوز ضعیفه توی خانه رشد ثبت نام کردم و کاردرمانی براش دادن و گفتار درمانی. و چون آنلاینه برای منی که تو شهرستانم خیلی خوبه.

خانم موسوی هم آنلاین کار میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم فکر کنم قبلا با هم حرف زدیم گفتم اگر بیش حسیش مانع عملکردش نشه خیلی جدی نیست بچه منم بیش حسی ش ...

عزیزم میشه جواب بدی من پسرم دوسال و سه ماهش هست فقط کلمه میگه بردمش دکتر فک میکردم پیش فعالع ...شیطونی داشت و بهونه دکتر گفت احتمال گفت اوتیسم خفیف و همین هوای پنج گانه چیکار کنم. هیچ مشخصه اوتیسم ندارع پسرم خواب بود  اصلا معاینه نکرد

مرسی گرفتم شمارشو صوتی هارو هم گوش دادم ولی انقد این روانشناسه محکم و قاطع گفت اوتیسمه اصلا از ذهنمو ...

عزیزم میشه بگی نتیجه چی شد من پسرم رو بردم دکتر فک میکردم پیش فعال دوسال و سه ماه داره گفت اوتیسم خفیف پسرم خواب بود اصلا معاینه نشده هیچ مشخصه اوتیسم ندارع باز گفت ضعف حسی و کمی پیش فعال دیوانه شدم نمیدونم چیکار کنم 

2731
عزیزم میشه جواب بدی من پسرم دوسال و سه ماهش هست فقط کلمه میگه بردمش دکتر فک میکردم پیش فعالع ...شیطو ...

عزیزم یه دکتر دیگه ببر ببین چی میگه بعد هم خیلی پیگیر اینکه اتیسم یا نه نباش از الان میتونی درمانو شروع کنی اتیسم باشه یا بیش فعالی یا اس آی دی درمانشون یکیه فقط باید بیفتی تو مسیر درمان تا تغییرو تو بچه ببینی

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

سلام عزیزم من چند روزه دنبال یه شماره از خانم دکتر هستم ولی متاسفانه پیدا نکردم الان پسر منم ۵ سالشه دو سال درگیر گفتار درمانی و کر درمانی هستیم ولی متاسفانه اصلا تغییر نکرده اصلا کلام نداره هنوز   می خوام راه خانم دکتر پیش برم لطفا شمارش برام میفرستید