2733
2734

فاطمه 09 یادتونه با شوهرش مشکل داشت دوران عقد میخاست جدا بشع من دوست بودم باهاش تعلیق شدم بعد از دوسال اومدم آخرین پیامش ب من این بود که چرا نیستی.. دیگه ازش خبری ندارم 

ملکه صورتی همون رستا چیشد؟ 

اون کاربری که دخترش تصادف کرد رفت تو کما چیشد؟ 

اون کاربری که برادر زاده اش ارشیدا بود فکر کنم سر نذری فوت کرد؟

اون یکی بود میگفت ی نخود کرم زدم زیر چشمم با شوهرم دعوام شده خونه رو بهم ریختم لباس ها انداختم گیر کرده ب لامپ؟ 

هارلی چیشد؟ 

اون کاربری که عاشق یکی بنام مسعود بود فوت کرده بود؟ 

تاپیک های سرکاری یادتونه فریب خورده بدبخت ک آخرش عکس گذاشت تخت بچه بود 

یا اون کاربر که گفت خواهر شوهرم و مادر شوهرش دعواشون شده رفتن عکس دستش رو گذاشت با تسبیح هممون پیگیر بودیم آخر کار معلوم شد مرد هست همه رو فحش داد رفت؟ 

کسی اینارو یادشه؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
گل بهار بود کی بود بچش تصادف کرد  چقدررر من براش اشک ریختم و پا به پاش گریه کردم  خبری ن ...

همون که بچش دختر بود کوچیک بود بغلش تصادف کرده بود گل مهر بود همچین چیزی فکر کنم نمیدونم چیشد 

همون که بچش دختر بود کوچیک بود بغلش تصادف کرده بود گل مهر بود همچین چیزی فکر کنم نمیدونم چیشد 

اره همون کاش باشه بزار برم سرچ بزمم

برام دعا کنید😔❤️لایکم کنید خوشحال شم اگر دعا کردید💓🌱💚
برو ببین چیشده خبر بده 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8656124/%d9%85%db%8c%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%85-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d9%85-%d9%85%d8%ab%d9%84-%d8%a8%da%86%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%db%8c%da%af%d9%87-%d8%ae%d9%88%d8%a8-%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d9%87 خدایا واقعا خستم پای چپش بچم اینقدر میلنگه که همه نگاهمون میکنن نمیتونه مثل بچه های دیگه بدو بدو کنه خدایا من چه گناهی کرده بودم که اینجور مجازاتم کردی 😭داغونم

برام دعا کنید😔❤️لایکم کنید خوشحال شم اگر دعا کردید💓🌱💚

من اسم کاربریش یادم نیست ولی یه خانمی بود که شوهرش خیلی اهل زن و خیانت بود و وضع مالی خوبی داشتن.از شوهرش برای بار دوم باردار شده بود میگفت بعد ۵ ماه رابطه داشتیم اونم به زور.خیلی دوست دارم بدونم چی شد جدا شد یا نه 

فقط سم آخری😬🤐🤐

باورت میشع تاپیک زده بود خواهر شوهرم پریود بود نزدیک عروسیشونه مادر شوهرش اومد نمیدونم چی گفت مادر شوهر رو کتک زد رفتن کلانتری منتظرم بیان حتی عکس دستش رو هم گذاشت آخر کار هممون رو فحش داد معلوم شد مرده