2733
2739
عنوان

کسایی که اعتقاد ندارن نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 65786 بازدید | 1150 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم ازونجا برین چون اذیتتون میکننو ب مرور هی بیشتر میشنو اذیت کردناشون بیشتر. ممکنه حتی ب یکیتون علاقمند شنو ولتون نکنن وحتی اگه برین خونه خودتون بازم بیان .دوری کنین ازشون

2731
خب روح ها بهشون ازون دنیا هم چیزی گفتن؟؟؟؟

نه چیزی نگفته فقط تونستن برای چند دقیقه کوتاه ببیننش

یادم نیست تونسته باشن حرفی هم بزنن یا نه.

ولی فکر نمیکنم اجازه اینو داشته باشن از اون دنیا چیزی بگن

من بچم بدنیااومدمستقیم رفتیم خونه مامانم...همه چیزای عجیب...دعوا...گریه....ترس .دلهره....یهوازبیرون یه کبوتراومدبالاپرده نشست تواتاقی که بچم بود...بغلش کردم فرارکردم..داشتم سکته میکردم

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2740

والا در حالت عادی باید بترسی عجیبه ک با وجود ی بچه کوچیک میخوای برگردی

آرامشی مثِ شبایی که داره برف میباره...همونقدر در سکوت،آرامش...تو کلبه ی کوچیک روستاییمون،کنار بخاری هیزُمی با صدای تَرق تُروق چوبا که لابلای صدای جغد تنهایی که مظلومانه داره میخونه خودمو تو فکرو خیال گُم میکنم و غرق میشم تو...

منم چند شب پیش همه خواب بودن اومدم پایین آب بخورم حس کردم یه سایه ای کنارم رد شد چراغو روشن کردم خیلی بد بود

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت

وجود داره ما یک فامیل داریم ک یکی داره همش باهاشه و وقتی خونه تنهاست اذیتش میکنه ..خودمم دیدم  وقتی قبرستون بره حالش بد میشع و اذیت میشع ..پن بارم گف تو خونه تنها بودم از حموم صدا شستن میومده خیییلی واضح..ولی بچه رو اذیت کنن بچه خوب نمیشع تو همون روستا خونه ای بوده و داشته و صاحبخانه توجه نکرده روی بچشون افتاده 

بچه ها فک کنین ...خابید و همه جا تاریکه...

اونا میان بالاسرتون و نگاهتون میکنن...از کنارتون رد میشن ...یا دارین میرین دس شویی پشت سرتونن یا تو حیاط نگاتون میکنن.شما دارین یک کاری انجام میدین و اونا از کنارتون ب سرعت رد میشن

کلا ما خانوادگی از این چیزا نمیترسیم دختر خاله مادرم خودش بلده احضار روح کنه، روح پدر بزرگش رو احضا ...

مام نمیترسیم.  ترسیم نداره

خصوصا منکه دیگه برام از عادی عادی تر شده. چون بچه بودیم اومدیم این خونه. و من میدیمشون. حتی نمیدونستم چین. و جریان چیه. دیگه حالا که از یه ادم برام معمولی تر شدن. 

ترس ندارن 

اپا تا بخاین سنگینی 

نحوست 

وای کاش میشد این حجم بدبختی رو بگم

منم متاسفانه تو نوجونی شروع کردم احضار و پرواز روح دادن... ای کاش میدونستم و فهمشو داشتم چه گناه نحس و دامنگیریه. ای کاش همون وقت مرده بودم. ای کاش یه نفر از عواقب کارم گفته بود... 

ولی هیچ کدوم از این ای کاشها نجاتم نمیدن. 

بیست ساله حسرت یه خواب اروم دارم. 

و به اندازه این بیست سال باید بگم تا متوجه شید چی به سر ما اووردن..  و میارن.. 

خدا برای هیچ کس نخاد برا هیچ کس

سایه شومشون از سر زندگی همه کم بشه

2706