2752
2734
عنوان

کسایی که اعتقاد ندارن نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 65812 بازدید | 1150 پست
اینم بگم که خودم هیچ ترسی ندارم ازشون 

حالا از کجا میدونی اونجا خانوادت خونشون هستی .با شما راحت نیستن.این حرفها را میزنن.تشریف ببرید.یا همسرت نقشه ای نداشته باشه.این به واقعیت نزدیک تره تا اون جن

ربطی به قدیمی بودن نداره به زمین ربط داره

چزا

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من چابهار زندگی میکنم و یه جایی داره که خیلی قدییمه به اسم قبرستون جنا    💔

چزا بهش میگن گورستان جن

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
خووووووووش به حالتون. چه کار نیکی اجدادتون کردن که دعای خیر باعث شده محفوظ باشید . 

کلا ما خانوادگی از این چیزا نمیترسیم

دختر خاله مادرم خودش بلده احضار روح کنه، روح پدر بزرگش رو احضار کرده بود.

مادرمم ۲ بار با روح خواهرش ارتباط برقرار کرده بود.

2731

خب اگر نمیترسی برو ولی بچت گناه داره چون هنوز کوچیکه اونارو میبینه ها حالا تو نمیترسی چون نمیبینیشون ولی بچت میبینه و چون خیلی زشتن بعضیا وقتی اونارو دیدن دیوونه شدن انقد ک وحشتناکن

من یکی ازنزدیکانم بهش گفتن ک موکل داری اگه میخوای ببینیش این ایه رو بخون ولی اگه طاقت دیدنشون رو داری بخون چون انقد وحشتناک هستن ممکنه دیوونه بشی و دیگه مث سابق نشی

عکس پروفایلم خودمم😍😍😍کسی کپی نکنه😉😘😘😘با تشکر❤✋️

خونه مادر بزرگه مادرم هم داشته مامانم میگفت بچه ک بوده رفتن خونه مادربزرگش که خیلی قدیمی بود دوروز موندن یه سری سایه دیدن مامانمو خاله هام داییم دیدن 

بعد رفتن به بابابزرگشون گفتن اونم گفته کاریتون ندارن جنن  بعد یه دعایی خوندهکه به چشمشون دیده نشده

خدایاشکرت
همش دروغه .خرافاته اصلا چیزی به عنوان جن وجود نداره.خواب و بیدار هستن خواب میبینن.از بس بهش فکر میکن ...

جن توی قرآن اومده و سوره به نامش داریم

واقعا همه ی بنده های خدا یه جورن‌؟یعنی اونی که نماز میخونه به دستورات دین عمل میکنه با اونی که اینا رو قبول نداره و کفر میگه و حق الناس به گردن داره یه جوره؟!

الا اهل عالم پیامم بگیر.شدم از ازل من ولایت پذیر.ولی ام به دوران ندارد نظیر.بگویم به عشق حسینم اسیر.امیری حسین و نعم الامیر💚قله زیر قدم ماست🇵🇸🇮🇷بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...

سلام خوبی اگر مربوط میشه به جن و ترس و اینا 

(به فرمایش ایت الله بهجت عزیز رحمت الله علیه قرآن بزار خونه و همراه اون کس حرز امام جواد بزار عالیه)

بعلاوه صدای پخش اذان قشنگی که گریه هم کنی باهاش 

از سرکه انگور خالص متنفرن تو چهار گوشه خونه بریز دمه در خونه بریز لب در و... 

هر روز هم سرکه انگور قبل غذا بخورید خالص باشه طبیعی اصل 

بسم الله رحمن رحیم و سوره جن و آیات مخوص دفع جن زیاد بگید

بزنید گوگل ایت الله بهجت جن 

ایت الله بهجت ترس 

آیت الله بهجت و... 

کلیپ هاشو نگاه کن و عمل کن 

ایت الکرسی و چهار قل و صلوات زیاد بفرست عالیه 

و..........

اگه بترسي نميان سراغت

اتفاقا اگه بترسه بدتره.باید خشمگین بشه از دستشون.جدی میگما باید چشم غره بره اونوقت میترسن دیگه کاریش ندارن.ضمنا پخش قرآن و سرکه رو هم که دوستان گفتن

عزیزم گفتم که اگه اعتقاد ندارین توهین نکنین 

روزی یبار صوت سوره بقره توی اون خونه بزارین پخش شه، تا ۴۰ روز

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2706