2737
2734
عنوان

کسایی که اعتقاد ندارن نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 65780 بازدید | 1150 پست
@روناعشق     @لالههههههههههههه     امیدوارم هر دوتاتون هر چه زودتر شفا پیدا ...

سلام ممنونم عزیزم 

ممنون ار مهربونیتون 

ان شاءالله . حتی سرطان هم ادم داشته باشه بهتر از مشکلات ماورایی. هر چند که جسمم رو هم بیمار کردن. باعث تشدید بیماریم شدن. 

توکل و توسل کردم عزیزم. 

99 درصد از دعانویسها اصلا علم ندارن. حتی طهارت وضو ندارن. رجوع بهشون فقط مدتی اوضاع رو اروم و بعد بسیار بدتر و نحس تر میکنه. 

اون یک درصد هم که اهل علم و ایمان هستن.  خیلی باید جستجو کرد و حتی توسل کرد تا بشه پیداشون کرد 

سلام ممنونم عزیزم  ممنون ار مهربونیتون  ان شاءالله . حتی سرطان هم ادم داشته باشه بهتر از ...

میدونین منم موقع مجردیم خیییللللییی خواب بد میدیم اخرشم فعمیدیم که بختم رو بستن.

از یه سیدی دعا گرفتیم دیگه نمیدونم دعاهاش چطور بود که ازدواج کردم ولی دو روز بود که نامزد کرده بودم مامانو بابام تصادف کردن فوت شدن.

گاهی فک میکنم از دعاها بود که اینطوری شدن.

بعداز ازدواجمم جاریم برام دعا گرفته بود که زندگیم داشت به فنا میرفت درحدی که شاید طلاق میگرفتم.

چون بعداز فوت پدرشوهرم مادرشوهرم تنها میموند(هرچمد ما از موقع ازدواج پیشش زندگی میکنیم)ولی این چون میترسید نکنه برا خونه اینم بره دعا نوشته بود و شوهرم و مادرش رو بهمدیگه وابسته کرده بود درحدی که شوهرم اصلا منو بچم رو نمیدیم(جاریم خودشم دعا نویس هست).

منم وقتی فهمیدم سپردمش به بخدا چندماه نگذشته بود که نزدیک بود سر پسرش تا بالای دار بره..

هرچند دوباره برا باطل کردن دعای جاریم بازم یه دعای دیگه وارد زندگیم کردم.

ولی الان بازم با حرفهاش یا خوابهام گاهی شک میکنم که نکنه بازم کاری کرده.

ولی سوره بقره گوش میکنم و چله برمیدارم و صلوات میفرستم که چیزی نشه و خدا حافظ زندگیمون باشه.

ببخش زیاد نوشتم ولی دلم میخواستم حرف دلم رو به یکی بزنم❤🙏

خدا روزی رسان بی نهایت من است❤️خدایا شکرت بابت همه داشته هام.الحمدالله.🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونین منم موقع مجردیم خیییللللییی خواب بد میدیم اخرشم فعمیدیم که بختم رو بستن. از یه سیدی دعا گرف ...

عزیزم 

چقدر بهتون سخت گذشته در مورد فوت پدر و مادرتون😔 

خیلی خوب کاری میکنید منم هروز قران میخونم و ... تا بدتر از این نشه.

خدا حفظتون کنه زندگیتون شیرین🙏❤

عزیزم سنگ نمک و چاقو کشیدن رو بیشتر توضیح میدین؟ کسی براتون گفته یا از کتاب خوندین ؟  چاقو کشی ...

سنگ نمک  فلسفه داره .

باید بگیری چند تا سوره مثل  الرحمن و یس و ....  رو بخونی روش  بعد بیرون خونه قرار بدیش  بعد یک هفته الی ۴۰ روز  بری ببینی  هست یا نیست .  اگ نبود یعنی رفتن اگ بود باید بندازیش تو اب روان تا برن .

چاقو هم .. چون اجنع از چیزهای داغ و تیز میترسن 

2728
حالا از کجا میدونی اونجا خانوادت خونشون هستی .با شما راحت نیستن.این حرفها را میزنن.تشریف ببرید.یا هم ...

خیلی ببخشید اما خانوادم خودشون گفتن بیاین پیش ما زندگی کنین اگه اعتقادی ندارین الکی تهمت نزنین 

2738
اره چندین سری دقیق لحظه شدن روح از بدنمو دیدم،حتی مقاومت میکردم ک جدا نشه ولی شد،جسمو پایینتر میبینم ...

واقعا? چه جالب  یه جا یکی میگفت رفته بود تو یه سیاره دور  که اونجا مردمی زندگی میکردن خیلی پیشرفته  که مثلا برای مسافرت‌های طولانی کشتی یا هواپیما  اول میرفتن  داخل یه محفظه ای پودر میشدن بعد کشتی که به مقصد می‌رسید دوباره پودر رو تو محفظه قرار میدادن  تبدیل به آدم میشد   به نظرتون راست.میگفت?

واقعا? چه جالب  یه جا یکی میگفت رفته بود تو یه سیاره دور  که اونجا مردمی زندگی میکردن خیلی ...

بنظر من بعید نیس. همه چییز امکان پذیر. 

روایت داریم جناب پیامبر فرمودن بعد از ظهور ممولاجانمون ادمهای کره زمین با مخلوقات سایر کره ها دست خواهند داد.

همینجور که فرموده بودن روزی خواهد رسید در اخر زمان که انسانها در خونه خودشون با مردمان اون طرف کره زمین حرف میزنن. من تا 15 سالگیم میکفتم این حرف ینی چی !!!! تا اینکه اپلیکشن های تماس تصویری وارد جامعه شد 

و در مورد خلقت فرمودن فکر نکنید نسل ادم اولین نسل انسان بروی کره زمین هستند. هزاران نسل پیش از شما اومدن و رفتن. و از حضرت ادم به این طرف فقط یکی از این نسلها هستن ❤