2733
2734
عنوان

رابطه نداشتن توی عقد اشتبا هست

829 بازدید | 24 پست

این نظر من هست لطفا حمله نکنید )))نظر همه محترم 

واقعا برام عجیبه 😐

مثلا دوست خودم از اونا بود که میگفت 

وااااای عمرااااااااا من رابطه داشته باشم درسته شوهرمه اما تا وقتی که رفتیم زیر یه سقف بعد بله .. تازه دو سالم دوست بودن 

خلاصه کههههه خیلی یهویی گفت عقدش بهم خورد اومد درد دل و… دیدم گفت که بله 

رابطه برقرار شد فهمیدم اقا😐زود انزالی داره انقدر زود و بی کیفیت که توی ذوقم خورد 

گفت کلی گفتم بریم دکتر گفت نه من عادیم شاید تو زیاده خواهی 

توی رابطه هم میگفت به هیچی اهمیت نمیداد جز کار خودش که کارش ی دیقه یا چند ثانیه بود همین و بس … 

جدا شدن 

خب سوال این وقتی با یکی رابطه نداشته باشید چطوری میفهمید اون ادم چطوریه اصلا؟؟؟؟ 

زبونی همه مردا بلهههه اوکین😐اینجا کلی ادم گارد میگیرن که نباشه

چیزی که هست اینه که در اوایل که شدت هیجان بالاس ۹۹ درصد مردها زودانزالن ، 

هنوز مهارت رابطه را بلد نیستن، باید بهشون فرصت داد 

شیطان اولین کسی بود که فهمید آدم ها ارزش پرستیدن ندارن😈😈😈

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

🤣🤣🤣جدیدا ازدواج چقد سخت شدع 

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
این همه گفتیم از مضرات داشتن رابطه در دوران عقد  اکثرا هم پشیمان هستند که رابطه داشتند  ...

من ازدواج کردم اما توی عقد داشتیم 

( البته ما مدت زمان نامزدی زیاد بود شناخت داشتیم

🤣🤣🤣جدیدا ازدواج چقد سخت شدع 

نه اینا مسائل جدیدی نیستن منتها قدیم تر خانم ها وقتی ازدواج میکردن دیگه با هر درد و مرض شوهر میساختن چون طلاق ننگ و عیب بود الان ک دیگه جدایی اونقدر تابو نیس ملت ی عیبی میبینن خودشونو راحت میکنن

فهمیدنش راههای دیگه ای هم داره

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چیزی که هست اینه که در اوایل که شدت هیجان بالاس ۹۹ درصد مردها زودانزالن ،  هنوز مهارت رابطه را ...

دقیققققااااا اولین بار همینه اون دختر چقد بی درک بوده ک جدا شده 

هیجان و اولین تجربه داشتن ۹۹درصد پسرا همینن ممکنه زیر یک دیقه...

شما مردا رو نشناختید

کلا مردا نسبت به زنا زود انزال هستن

باید آموزش ببینن

حتی الان توی مشاوره قبل ازمایش ازدواج

به زوجین میگن اینو

به پسرا میگن شما اول پیش نوازی و اینا داشته باشین

اخر برین...

چون شما زود ارضا میشید

از اون طرف دختری که رابطه داشته باشه، از جهت هورمونی وابستگیش شدیدتر میشه و دل کندن واسش سخت میشه

به نظرم توی عقد رابطه بدون دخول داشته باشن 

ببینه پسره بلده و آموزش دیده یا نه

نیازی نیست حتما پسر پردت رو بزنه که متوجه بشی بلد نیست

2706