2733
2734

بچها ما تو حیاطمون سه تا گربه داریم از بچگی اینجا بودن و بزرگ شدن تا حالا بهشون پای‌مرغ پخته شده و مرغو کلن چیزای خونگی دادم اینبارو گفتم براشون غذا خشک بگیرم از یه پت‌شاپ پرسیدم یه مدل غذاخشک بهم معرفی کرد و گفت کیلو ۱۲۰تمنه گفتم فعلا یک‌کیلشو بخرم  ببینم دوس دارن یا نه الان میگم نکنه یک‌کیلوش خیلیییی کم باشه مثلن میگم نکنه اندازه یه استکان کوچیک باشه😐😐 چطوری ازش بپرسم اندازه‌ای یک‌کیلو چقده😑؟ بعدشم زشت نیست اگه ازش همچین سوالی بپرسم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید چقد سنگین باشه که ۱ کیلوش بشه یه استکان😄

زشت نیس،بگو گربه هام سه تان میخوام ببینم چقدر بسه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

نه یه سوال متداوله، ولی یه کیلوش کم نیست حدودا پنج تا ظرف غذای گربه رو پر میکنه شایدم بیشتر. من کیلویی نمیخریدم 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

چراخیلی زشته

حتی اینجاتعلیق میشی

چراسوال زشت میپرسی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

اتفاقا من دیدم شبیه سویا هست یه کیلوش خیلییییی زیاد میشه . اصلا وزن معلوم نکن بگو میشه یه مقدار کم بهم بدید ببرم برای امتحان؟

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
نه یه سوال متداوله، ولی یه کیلوش کم نیست حدودا پنج تا ظرف غذای گربه رو پر میکنه شایدم بیشتر. من کیلو ...

الان حساب کردم، با یه کیلو میتونی ده تا ظرف غذاشونو رو پر کنی

غذاشون دونه های سبکی داره، وزنش مثلا شبیه اون خوراکی بالشتکیا که میریزیم تو شیر میخوریم؟ ( اسمشون چی بود؟ ) وزنشون اندازه اوناست. 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2706