2752
2734
عنوان

رابطه در دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 35 پست
عملیات کبری ۱۱ چیه؟    

منظور اینه تا تهش میرن استارتر اونجا میگفت هرچی فن بلد بودیم خالی کردیم کامل😐🙄فقط دخول نداشتن😶بچه ها گفتن عملیات کبری ۱۱(اسم یه سینمایی بود که اسم عملیاتش بود )رو انجام دادی حالا میگی پشیمونم 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا باید هم و بشناسن تو از کجا میدونی طرف مریضی نداره هان شاید قبل تو با یه نفر دیگه بوده

اره خدایی توجه نمیکنن

ولی این که تو عقد رابطه نداشته باشن بیشتر من تو شهر ها دیدم چون طرف خودشونو نمیشناسن و عقد براشون موقعیت خوبیه

تو روستا عقد کردی تامام 

یعنی رابطه برای دختر بیشتر از پسر رابطه میاره؟ چه جالب نکته خوبی گفتی، من فکر میکردم که آقایون بیشتر ...

با رابطه

هورمون اوکسی زیادی توی بدن زن تولید میشه

و وابسته شدید تر میشه

ولی مردا هورمون اکسی توسین کمتر دارن

به نظرم عشق مردا مثل زنها عمق نداره

مردا فقط وقتی وفاداری براشون مهم میشه که خانمشون براشون تک باشه توی ذهنشون

مثلا خانمش توی زیبایی و تناسب اندتم بین دخترا تک باشه

و این مدل دخترا جمعیت کمی رو تشکیل میدن

و پسرا توی رقابت و غیرتی که دارن

به خاطر از دست ندادن همچین دختری ، وفادار میمونن

دقیقا اون فقط برای شناخته 

البته این موضوع دیگه تو این شرایط،صدق نمیکنه 

صیغه برای قدیم بوده که واقعا سنتی ازدواج انجام میشده و خانواده ها افکار سنتی داشتن

الان تو این زمونه اگر بخوای به خاطر اینکه دستت بهش میخوره و تنت بهش میخوره حلال باشه 

از صبح که میزنی بیرون باید تند تند صیغه محرمیت بخونی 😂😂😂😂

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
تو خودت موافق رابطه جنسی توی نامزدی هستی؟

نه من خودم تایم نامزدیم نه صیغه ای بود هیچی تازه 3سال لانگ دیستنس دوست بودیم فقط در حد بغل کردن بود عقد کردمم چون عروسی نداشتم دیگه اومدم خونه خودم

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید

تشکر از استارتر تاپیک برای رعایت حق کپی رایت😂💐

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
البته این موضوع دیگه تو این شرایط،صدق نمیکنه  صیغه برای قدیم بوده که واقعا سنتی ازدواج انجام م ...

اره من خودم مخالف صیغه محرمیتم ما فقط در حد دست گرفتن بودیم

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید
تشکر از استارتر تاپیک برای رعایت حق کپی رایت😂💐

خواهش عزیزم گفتم تگتون کنم راضی باشید از این اصطلاح شما استفاده کردم

اهان، توی دوران عقد رابطه کامل انجام میدن؟ اشکال نداره؟

حالت خوبه؟

دارم میگم نههههههههه

چنسالته؟

اره من خودم مخالف صیغه محرمیتم ما فقط در حد دست گرفتن بودیم

دست آخه چیزی نیست که بخوای صیغه محرمیت خونده بشه 

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
2706