2752
2734
عنوان

رابطه در دوران عقد

706 بازدید | 35 پست

الان تاپیک اون خانم و دیدم خواستم نظرم و بگم ببین یه دخترخانم نسبتا مذهبی به صورت سنتی وارد یه رابطه شدن  باتوجه به عدم شناخت کافی درسته صیغه هست و زن و شوهرن اما خانواده اعتماد کرده که اینا فقط برن بیرون دو حالت وجود داره

1-یه وقت شما برات مهم نیست هم خودت هم خانوادت حتی اگه تو عقد باردار بشی که بیشتر خانواده های ایرانی حساسن سر این موضوع 

2-یه وقت شما تو خانواده ای بدنیا اومدی که حساسن سر اینجور مسائل 

خب عزیزدل اگه حساسن شما شیطنتت و بکن اما نرسه به جاهای بد و باریک بقول یکی از کاربرا نه  *عملیات کبری11 *   صیغه میکنن اگه رفتی بیرون دستتون بهم خورد اقا دیگه نهایتا یه بغل نه اینکه بری خونه طرف فیلم ببینی و بعد هم بیای اعلام ندامت بکنی 

رابطه جنسی وقتی ایجاد میشه بین زن و مرد وابستگی میاره البته که برای زن بیشتر هم هست الان که صیغه میکنن برای اشنایی ببینن بدرد هم میخورن یا یه وقت دیدید خدایی نکرده طرف عصبیه خسیسه خب بهمش میزنی ولی وقتی رابطه باشه سختتر میشه

@حمیدمعصومی_نژاد_رم   با تضمین از شما🤣

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید

اصن صیغه خوندن اشتباهه برا دوران آشنایی و نامزدی 

حالا اینو به خانواده های ایرانی بگی بهشون برمیخوره ولی بیرون رفتن و معاشرت معمولی محرمیت لازم نداره که 

وقتی محرمیت ایجاد میکنید مردا دیگه به خودشون اجازه میدن همه کاری بکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یعنی رابطه برای دختر بیشتر از پسر رابطه میاره؟ چه جالب نکته خوبی گفتی، من فکر میکردم که آقایون بیشتر ...

نه زنا بیشتر از مردا وابسته میشن مردا هم وابسته میشن

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید
اصن صیغه خوندن اشتباهه برا دوران آشنایی و نامزدی  حالا اینو به خانواده های ایرانی بگی بهشون بر ...

من خودم صیغه نخوندیم اومدن نامزد کردیم ما دست هم و میگرفتیم شوخی حرف رفتیم عقد کردیم اومدم سر خونه زندگیم

اصلا در موقعی که صیغه هستی رابطه معنا نداره درسته محرمیت وجود داره اما خب نبابد نباید نباید این اتفاق بیافته

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
یعنی رابطه برای دختر بیشتر از پسر رابطه میاره؟ چه جالب نکته خوبی گفتی، من فکر میکردم که آقایون بیشتر ...

نه خیر اقابون بیشتر میخوان به نظرم دخترا روحیشون لطیفه به بوس بغل فک میکنن پسرا از همین استفاده میکنن و تا عملبات کبری ۱۱ میرن 😅

اره خدایی   کاملا حق بود خو عزیز من یکم اروم تر همو بغل کنید دیگه

اصلا باید هم و بشناسن تو از کجا میدونی طرف مریضی نداره هان شاید قبل تو با یه نفر دیگه بوده

دقیقا حرف حساب

اما متاسفانه تا عروسی نشه انگار تعهدی نیست و هر لحظه ممکنه یکی بگه نمیخوام و پشیمون بشه

پس خیلی باید مراقب مقدار دل بستن و رابطه بود مخصوصا دخترا که اسیب میبینن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اصلا در موقعی که صیغه هستی رابطه معنا نداره درسته محرمیت وجود داره اما خب نبابد نباید نباید این اتفا ...

دقیقا اون فقط برای شناخته 

دقیقا حرف حساب اما متاسفانه تا عروسی نشه انگار تعهدی نیست و هر لحظه ممکنه یکی بگه نمیخوام و پشیمون ...

دقیقا یهو طرف بزنه زیرش میخواد چیکارکنه؟

من خودم 3سال لانگ دیستنس دوست بودیم صیغه نکردیم بیرون و اینا هم میرفتیم بعد نامزی فقط در حد دست گرفتن اونم جای عمومی

2706