2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980012 بازدید | 118822 پست
😍😍😍😍فداتشممم . مرررسسسسسیییییییییییی😘😘😘😘

♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@بامدادخمار       سلام عزیزان سر گروه ، گروه نارنجی ، سمیه جان هر کار میکنه ...

سلام عزیزم ممنون 😘😘♥️♥️♥️ 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
راستی الهه جون من کجا بالاخره وزنم رو به دوستام بگم.تاپیک وزن که گفتین تگ نکنم. اینجام یه بار وزن گذ ...

نه عزیزم تاپیک وزن بگو کسی رو تگ نکن ولی اینجا دوستات رو تگ کن و بگو اشکال نداره 

2728
سرخ کردی رو ب حداقل رسوندم، برنج دو بار تو هفته میخورم ، ماکارونی یا یه بار تو هفته یا دو هفته ای ی ...

دمت گرررم افرین خیلییی عالیه این یعنی اصلاح سبک غذاخوردن که هم برای تثبیت کمکتون میکنه هم باعث میشه هم خانواده هم بچه هاتون تو اینده سالمتر زندگی کنن 😍😍👏🏼👌

قربونت عزیزم ممنون 😘😘♥️♥️♥️

@بامدادخمار     سلام عزیزم منو تو گروهتون راه میدین؟

سلام عزیزم بله حتما 

توضیح دوصفحه اول رو بخون و بیا 

سلام ببخشید مزاحم شدم ولی من رژیمی ندارارم و از اضافه وزنم دارم رنج میبرم میشه کمکم کنین به تازگی تو ...

سلام عزیزم توضیح دوصفحه اول رو با دقت بخون کامل توضیح دادم طبق اون فرمولی که نوشتم کالری شماری کن و ورزش کن ایشالا کم میشی 

وقتی خوندی بعدش هر سوالی داشتی بپرس ازم 

موفق باشی ♥️

سلام گلم ممنون تو خوبی؟ آب اندازه میخوری؟ کالریت رو خوب میبندی؟ از مواد فیبردار استفاده میکنی؟ م ...

سلام گلم آره آب زیاد میخورم کالری هم به اتدازس آره فیبر هم به اندازس یکم شیرینی میخورم مثل کلوچه 

عضو گروه زرد 💛وزن اولیه ۸۰ قد۱۶۸وزن هدف۶۰ 
2740

گزارش امروز 

ص: نان بربری -پنیر-خرما-حلوا ارده ۲۱۸

م و: نارنگی ۳۱

ناهار: عدس پلو و سالاد شیرازی ۵۵۵

ع:شیر خرما کیوی ۱۶۷

ش: کشک کدو نان پیاز ۲۷۳

م و : عناب کشمش بادام انجیر خشک دمنوش ۸۹

دریافتی:۱۳۳۶

مجاز:۱۳۳۸

@فندق_فسقلی    

هم وزنای من کوجایند؟ 

تاریخ شروع: 24 دی ماه 1399    وزن شروع:76.9   قد شروع : 164  وزن هدف: 57  وزن فعلی: ۷۵.۴ گروه زرد
مرسی از راهنماییت وزنم  ۶۸  وزن هدفم  ۶۰

گروه آبی هستی و سرگروهت @آسنات99   هست 

توضیحات دوصفحه اول رو بخون و هر سوالی داری از سرگروهت بپرس 

موفق باشی ♥️

سلام گلم آره آب زیاد میخورم کالری هم به اتدازس آره فیبر هم به اندازس یکم شیرینی میخورم مثل کلوچه&nbs ...

ما وزنامون نزدیکه، رقابت کنیم؟

تاریخ شروع: 24 دی ماه 1399    وزن شروع:76.9   قد شروع : 164  وزن هدف: 57  وزن فعلی: ۷۵.۴ گروه زرد