2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979890 بازدید | 118822 پست
😂😂 ازون عکس  سوگلی ها یکی و انتخاب کن بزار فقط اونی که زیر دست و‌پا بود نزار اون سمیه س ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم نه الان هم میتونی شروع کنی فقط روز مشخص داشته باش برای فرمدهی و تو اون روز حرکات شکم و په ...

آها مرسی عزیزممم .

میشه چندتا حرکت برای فرمدهی باس ن بگید.

راستی من با همراه بودن با تاپیک بامداد ۱۰کیلو تا الان کم کردم .مچکرم ازت عزیززززممممم😍❤❤

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
قول میدم دیگ‌شام نخورم😖 ۵ تکه خوردم😢😢😢😢😢

بترکی بپاشی به دیفال 😒

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
بترکی بپاشی به دیفال 😒

حالا خونه مادرشوهر بعد۴ روز بزا ب اندازه کالریم بخورم دیگ🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

همش ۱۴۰۰  ۱۳۰۰ بستم این چندروز

توجیه الکی خر است🥴🥴🥴🥴🥴😂😂😂😂😂😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2738
آها مرسی عزیزممم . میشه چندتا حرکت برای فرمدهی باس ن بگید. راستی من با همراه بودن با تاپیک بامداد ...

افرین عزیزم خیلی عالیه 😍😍👌قربونت 😘♥️♥️

https://gymito.com/blog/how-to-big-bottom-of-body/ 

https://nicandam.com/magazine/71/بزرگ کردن باسن با تمرینات ورزشی | خوش فرم کردن ران و باسن

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سنگين وزنان اصلا فست و فود و اينا نبايد بخورن😕😕😕 والا ما ك نميخورديم🥴

ن دیگ‌ قبول کن حالا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ي چيز ديگه ميپاشن  ب ديفال😂😂😂🤪

بیتربیت اسید بیارم 📿😂😂😂 

مگه چقدر بوردش قویه بپاشه به دیوار 😆😆😆

افرین عزیزم خیلی عالیه 😍😍👌قربونت 😘♥️♥️ https://gymito.com/blog/how-to-big-bottom-of-body/ & ...

😍😍😍😍فداتشممم . مرررسسسسسیییییییییییی😘😘😘😘

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
واويلااااااا😂😂😂 با س ني خواهم ساخت  خواهم انداخت ...

اون قایق بوداااا 😂🤣🤣🤣🤣🤣

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
حالا خونه مادرشوهر بعد۴ روز بزا ب اندازه کالریم بخورم دیگ🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 همش ۱۴۰۰  ۱۳۰۰ بستم ای ...

مادر شوهره دشمنت که نیست ضرر میزنی بهش😂😂

2706