2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980012 بازدید | 118822 پست
لااقل برا اهل خونه بپز،اونا چه گناهی دارن🙂🙂 آره با بادمجون یا فلفل دلمه ای،برا خودتم میتونی رژیمی ...

ماکارونی آبپز بدون گوشت کالریش خوبه؟؟منظورم دم نکردشه🤔

بادمجون دارم اتفاقا درست میکنم توی دلمه چی نیریزی؟ ما بعضی وقتا گردو وپیاز بعضی وقتا چرخ کرده وپیاز توش میریزیم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@سمیه1396      سلام سمیه جون☹☹☹من امروز ب ترازو دسترسی نداشتم همچینم سرم گرم شد نتو ...

چرا رعایت نکردی عشقم؟

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

سلاااام دخترا

صبحانه

نیمرو.یک‌سوم لواش.چای.ی حبه قند

ناهار

برنج ۶‌ق.قیمه سیب زمینی ۵ ق.ته دیگ.سالاد.

میانوعده

شیر.ویفر شکلات تلخ.بادام.پرتقال.سیب

شام

۲ ق کشک بادمجون.بربری ۳ کف.ی ق پنیر

مجاز ۲۰۰۰

مصرفی ۱۹۷۰

آب ۹ لیوان

ورزش ۲۰ دقه ایروبیک تند

@دیانا24     @گلعنبر     @هستی697   @74parisa   @آلاهیدا    

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ماکارونی آبپز بدون گوشت کالریش خوبه؟؟منظورم دم نکردشه🤔 بادمجون دارم اتفاقا درست میکنم توی دلمه چی ...

ماکارونی ابپز کالریش کمه.مثلا لپه و بلغور با پیاز و ادویه

من گوشت نمیزنم.

2740
سلاااام دخترا صبحانه نیمرو.یک‌سوم لواش.چای.ی حبه قند ناهار برنج ۶‌ق.قیمه سیب زمینی ۵ ق.ته دیگ.سا ...

به به عالیه😍😍😍

فقط اون ته دیگت😅😅🤭

نوش جونت باشه 😚

سلام ببخشید مزاحم شدم ولی من رژیمی ندارارم و از اضافه وزنم دارم رنج میبرم میشه کمکم کنین به تازگی تو ...

سلام دوست عزیز

صفحه اول و دوم با دقت بخون

خیلی خوش اومدی

سلام گلم🌸 تولدت مبارک🥳🥳🥳🥳💃💃💃💃💃💃 دیگه ناشتایی ات باطل شده... کاریش نمیشه ...

ممنون عزیزم 

حتما فدات❤❤❤

گروه نارنجی 🧡 وزن الان ۷۹ قد۱۷۰ وزن هدف اول ۷۴🥰وزن هدف دوم 69وزن هدف سوم ۶۵  تاریخ شروع:99/10/02🏃‍♀️           استاد تغییرباش نه قربانی تقدیر🤩👏
چشم

چشمت سلامت😘

سلام مامان امیرعباس منم امشب میخوام وارداین گروه بشم اگه دوست داشتی لایکم کن تا درخواست دوستی بدم دو ...

سلام فداتشم چراکه نه عشقم لایکیدم.چن کیلویی؟ چقد اضافه داری؟

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍