2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979999 بازدید | 118822 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آیناز جون شما همه چی میخوری؟فقط کالریش رو ب حد مجازت برسه برات مهمه یااینکه چیا بخوری هم مهمه؟من مثل ...

سرخ کردی رو ب حداقل رسوندم، برنج دو بار تو هفته میخورم ، ماکارونی یا یه بار تو هفته یا دو هفته ای ی بار، فست فودو پفک و چیپس و سمبوسه و کلی چیزای پر چرب و پر کالری دیگه ک اون موقع میخوردمو کاااااامل حذف کردم، سالاد الویه 3 ماهه نخوردم، دلسترو نوشابه حذذذف

بجاش اجیل، دمنوش، غذاهای ابپز و بخار پز، پلو رو روغن داغ نمیکنم، سالاد، سبزیجات سر سفرمون فراوون شده، شیر اخر شب.

ما خانم خونه ایم مایین ک سرو میکنیم غذا رو همه چی دست ماست😂😂

تشکر ویژه و ویژه میخوام کنم از الهه بابت این همه تغییر شوهرم الان خیلی راضی تره میگه چی بود اون موقع غذاهامون روغن چکه میکرد. مرسی ازت هر چی بگم کمه.

@بامدادخمار    

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2738
وای خدا جون چقدر خوشحالم باهات آشنا شدم ممنون از انرژی های خوبت انشاءالله ک همینطوره ک تومیگی حتما ح ...

فدات شم خوشکلم هر چی بلدم از الهه و سرگروهها و دوستان یاد گرفتم نفس😗😗😗

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
وزنتم خیلی خوب کم کردی افرین  نزدبکیم  به هم

نیلوفر من اخه ترازو نداشتم عصرا وزن کردم نمیدونم درسته یا نه.😔 فردا صبح ناشتا وزن میکنم وزن اصلیمو میزنم 😍😍 دیگه طبق اون جلو میرم  دیگه ترازو دارم 😛

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
نه یه پسر۴ساله هم دارم پسرم آروم بود انقد دخترم شلوغ بازی درآورد اینم یاد گرفته من راضیم اتاقشو به ...

عزیزم خسته نباشی وااای به این فک کنم تمیز میکنی کالری سوزی میشه الان میای خفم میکنی 😂😂😂😂

الانه که بترکه.نینییار اومده بود تو آنلاینا    

😂😂😂😂😂😂

چی بود پاک کردی بده منم ببینم😂😂😂😂😂

سرخ کردی رو ب حداقل رسوندم، برنج دو بار تو هفته میخورم ، ماکارونی یا یه بار تو هفته یا دو هفته ای ی ...

هممممه ی اینایی ک گفتی رعایت میکنم فقط سالاد الویه و برنج رو رعایت نکردم ک اونم از این ب بعد چشم روچشمم.ممنون ازت عشق من خیییلی متشکرم واقعا بهم روحیه دادی از اینکه میبینم یکی عین خودم الان مانکن شده میگم پس منم قطعا میتونم😍😍😍😍😍😍

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖