2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980012 بازدید | 118822 پست

@فندق_فسقلی      

سلام عزیزم من خونه نبودم دیر شد🥰😍شرنده

صبحانه مهمون اومد دیر بیدار شدم نشد ی فنجون قهوه

میان وعده ی ساندویچ کوچیک با تست

نهار یکم سالاد ماکارانی

شام سینه مرغ و۶ق برنج

میان وعده نصف ی بستنی کیم

میوه

اب۷

ورزش فقط یکم پیاده روی خونه نبودم 

مجاز ۱۵۰۲

مصرفی۱۳۰۰

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

@فندق_فسقلی    

سلام عزیزم راستی اسمتون چیه

من الان برای صبحانه همه چیو وزن کردم زدم تو کرفس بعد همونو بدون وزنم حساب کردم کلی فرقش بود واقعا زیاد بود!!!

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه  منم خیلی چاق شدم تازه زایمان کردم و خیلی حالم از هیکلم بهم میخوره و شدیدا نیاز به ...

سلام دوستم منم بعد از زایمانم اینجوری شدم واقعا سخته برام 

از نظر روحیم تاثیر گذاشته و هی گرفتم ول کردم اما الان چند روزه جدی شروع کردم بیا گزارش دادی منم تگ کن منم همینطور بهم انگیزه بدیم

سلام دوستان.ببخشید من کم میام در گیر امتحاناتم شدم‌.تایم ورزشمم بهم ریخته😓

صبحانه:نان تست و کره بادام زمینی و قهوه
میان وعده:خرما و موز
ناهار:۶ ق پلو و دو ملاقه خورشت قیمه
عصرانه:۲.۵ ساقه طلایی.خرما.پنیر.شکلات تلخ
شام:سالاد مرغ گریل و پنیر و گردو
بعد شام:چای و خرما

مجموع:۱۹۵۰

این گزارش دیروزم اصلا راضی نبودم کربوهیدراتم خیلی بالا بود🤦‍♀️

@زی_زی_گولووو      

@گلعنبر      

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2731
سلاااام دخترا صبحانه نیمرو.یک‌سوم لواش.چای.ی حبه قند ناهار برنج ۶‌ق.قیمه سیب زمینی ۵ ق.ته دیگ.سا ...

سلام عزیزم

شما هم مثل من کربوهیدراتت بالا بوده نه؟

انگار ولع روز بعد از فسته😁

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
سلام دوستان.ببخشید من کم میام در گیر امتحاناتم شدم‌.تایم ورزشمم بهم ریخته😓 صبحانه:نان تست و کره با ...

خیلی عالی😍😍😍

روزانه حتما شش تا خرمارو داشته باش عزیزم

وااای سرگروه جانم ببخشید من یادم رفت🥺🥺 من این هفته 🩸

مشاور کنکورم 👩‍⚕️گروه ابی💙وزن اولیه ۷۲💙وزن الان ۶۲/2۰۰💙وزن هدف اول ۶۸✔💙وزن هدف دوم ۶۴✔💙وزن هدف سوم۶۰💙زن هدف نهایی ۵۶ 💙 من می تونم 💪
2740
@mami_sadra        @sofiya73      @137422      ...

چشوم استاد. من نمیدونستم .اخه دیدم سرگروها خیلی پست گذاشتن فکر کردم روالشه

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
@mami_sadra   عاطفه جان @نیکاااا97   جان دوستای گلم شبتون بخیر گزارش روزانه صبحان ...

خیلی هم خوب و عالی ✌👏👏👏😍😍😍

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
@mami_sadra        @sofiya73      @137422      ...

راستی الهه جون من کجا بالاخره وزنم رو به دوستام بگم.تاپیک وزن که گفتین تگ نکنم. اینجام یه بار وزن گذاشتم زیتونپرورده جون گفتن نباید اینجا وزن بزارم . پس باید خصوصی بهم پیام بدیم؟ 

خیلی عالی😍😍😍 روزانه حتما شش تا خرمارو داشته باش عزیزم

ممنون عزیزم

زیاد نیست؟

اینقدر خوردی همین قدر شده خیلی خوبه من همش کالری ام بالاتر میزنه 

اره عزیزم سبزیجات کالریش کمه پلو هم کته میپزم توی خورشت هاهم اونا که کم کالری انتخاب میکنم خیلی هم سیر میشم هیچ حس گشنگی ندارم حالا ببینم هفته بعد وزنم چه تغییری کرده

وزن شروع چالش پاییزی ۱۱ مهر ۸۶ .وزن هدف تا شب یلدا ۷۵😎
آلاهیدا من تازه ترازو خریدم.. ترازو خونه مامانم بود عصرا وزن میکردم ک دقیق تبود🙄🙄🙄😝😝

سلام عزیزم چند خریدی؟

من از دلخوشی های این زندگی ، مگه چی به جز حقمو خواستم...نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود .. 🤱🏻