2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979994 بازدید | 118822 پست
نوش جان منم امروز میدونم۵۰تایی اضافه خوردم خیییلی پشیمونم بچه ها پفک می‌خوردم پنج شیش تا ازون خوردم ...

اره منم باید فردا ۱۰۰ تا کمتر بگیرم ک اوکی بشه

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداقوت به شما و همسری👏👏👏👏💪💪😀

فدات عزیزم

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
2728

عزیزان دیگه عضو جدید نمیگیرین؟ 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

سلام به همگی دوستان 🥰🥰🥰🥰🥰🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

میخواستم از دوستانی که هر هفته منو شرمنده میکنن و توی تاپیک وزن ،لایکم میکنن خیلی خیلی تشکر کنم .واقعا با همین لایک کردن کلی بهم انگیزه  و انرژی مثبت میدین .مرسی از همتون . آرزوی بهترینها رو برای تک تک تون دارم.دوستتون دارم .❤❤❤🥰🥰🥰🥰🌻🌻🌻🌻🌻🌹🌹🌹🌹🌹🌹

🌈به نام خدای رنگین کمان 🌈
2740
پینترست رو میتونی دانلود کنی؟اونجا عالیع همه نوع برا هر جا ورزش رو داره

پینتر است تو اون یکی گوشیم بود نصبش خیلی سخته واینکه دوبار یه ویدیو ۲دیقه ای دیدم ۲گیگمو خورد

فردا واسه ناهار چی داریم به منم بگین بپزم رژیمی باشه ها؟؟

@shaparakشرقی    @princesspeach    

میخواستم آش رشته درست کنم امروز کالریم 50تا زیاد شد اندازه کالریم آش بخورم باز میگم کالریش زیاد منصرف شدم می‌خوام سبک باشه😉

راس میگی میبینن کیف میکنن😂😂😂😂 اصل ترکیااا باغیرت تعصبی🥰🥰

نه بابا انقدرام تعریفی نیستم کیف کنن🤪🤪🤪سر عکسا یه بلای دیگه درمیارن.منم اینطور شنیدم.حالا یه روز یه جایی تگت میکنم

پینتر است تو اون یکی گوشیم بود نصبش خیلی سخته واینکه دوبار یه ویدیو ۲دیقه ای دیدم ۲گیگمو خورد فردا ...

باشه پس هیچی،تو گوگل بزن ورزش کناره باس ن برات بیاره.

منم هنوز به ناهار فک نکردم.🤔🤔🤔🤔🤔

نه بابا انقدرام تعریفی نیستم کیف کنن🤪🤪🤪سر عکسا یه بلای دیگه درمیارن.منم اینطور شنیدم.حالا یه روز ...

آره از فضولی نمی‌رم من😂😂😂😂😂😂

نه خواهر من ناموس سرم میشه 😂😂😂خیییلی چیزای ساده میگن اینجا میگم چیه بلا ملا واسه عکس بلد نیستم😂😂

پینتر است تو اون یکی گوشیم بود نصبش خیلی سخته واینکه دوبار یه ویدیو ۲دیقه ای دیدم ۲گیگمو خورد فردا ...

منم پینتر است رو از توی گوشی همسری میرم.چون مصرف نتش بالاست

فردا خونه مامانمم.جات خالی میخوایم نون اسفاج بپزیم 

ولی ناهار یا شام بخوام کم کالری باشه 

کلم سفید و بروکلی بخار پز میکنم با گوجه.هم خیلی سیر کننده است هم به شدت کالریش پایینه