2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979999 بازدید | 118822 پست
گزارش شده بعضي اوقات بالاي ٣ متر نه اسيد ميسوزونه نيست و نابود ميكنه🤧🥴🥴

😂😂 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام الهه جون خداروهزارمرتبه شکرکه خوبین میومدم تاپیک میخوندم میدیدم نیستین واقعیتش نگران شدم الان دیدم انلاینی خیلی خوشحال شدم امروزهمین طورتوفکرم شمابودم گفتم انشالله که هرجاهستین خوب باشین❤❤❤😘😘😘🌹🌹

بِحقّ الحُسَین                                                                                اللهم عجِل الولیکَ الفرج                                                                  🖤🖤🖤🖤🖤                                                                            دعای من درروضه                                                               اباعبدالله الحسین علیه السلام                                                                                                                                            فقط ظهورامام زمانم

@بامدادخمار    

بِحقّ الحُسَین                                                                                اللهم عجِل الولیکَ الفرج                                                                  🖤🖤🖤🖤🖤                                                                            دعای من درروضه                                                               اباعبدالله الحسین علیه السلام                                                                                                                                            فقط ظهورامام زمانم
2731
مادر شوهره دشمنت که نیست ضرر میزنی بهش😂😂

بابا انقد غر میزنن واااای بچه شیر میدی رژیمی وای تو اصلا ب فکر بچه نیستی و این چرت پرتا

منم اینسری بهشون نگفتم رژیمم

برادر شوهرم پیتزا رو درست کرده بود بالاسرم وایستاده بودن همشووووون

دیگ‌مجبوووور بودم میفهمی مجبوووور ک  دیگ ۵ تا بخورم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
سلام الهه جون خداروهزارمرتبه شکرکه خوبین میومدم تاپیک میخوندم میدیدم نیستین واقعیتش نگران شدم الان د ...

سلام عشقم ممنون عزیزدلم که به یادم بودی 😘😘♥️♥️♥️♥️

ببخشید نگرانتون کردم یکم کار پیش اومد برام ♥️♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بابا انقد غر میزنن واااای بچه شیر میدی رژیمی وای تو اصلا ب فکر بچه نیستی و این چرت پرتا منم اینسری ...

بمیرم برات که چقدر اذیت شدی اون پیتزا رو بخوری 😂😂😂😆 مظلوم_تاپیک#  

2738
سلام عشقم ممنون عزیزدلم که به یادم بودی 😘😘♥️♥️♥️♥️ ببخشید نگرانتون کردم یکم کار پیش اومد برام ♥️♥ ...

خواهش میکنم خداروشکرکه خوبین😘😘😘

عزیز دلم عکس میزاری اینجا بزار انرژی مثبت بگیر 😉😉

اره عزیزم والله میخوام انرژی مثبت بدم و بگیرم...اگه بعضیها بزارن البته😁😁

فاطمه جون حال زنداداشم خیلی بهتره قشنگ باهام صحبت میکنه الان بردنش حموم منم اومدم اینجا یه سر تو چطوری گزارشم امروز هچل هفته بهتره ندم 😅😅البته شیرینی آوردن نخوردم اما آمار از دستم در رفته😬😌