2733
2739
عنوان

دیگه دارم از خودم میترسم به طرز عجیبی به هرچیزی فکر میکنم میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3790 بازدید | 325 پست
به تو ربطی نداره اسکول اعتقادات هر کس به خودش مربوطه هر وقت از تو نظر خواهی کردم بپر وسط گوه بخور

هه این ترببت روهم ازقران یادگرفتی 

گوه روباید اونی بخوره ک تربیتت کرد 

حیف ذکر خدا ک ب زبون میاری 

امیدوارم‌بااین تربیت افتضاح حالا حالاها صاحب فرزند نشی ک لنگه خودت بی تربیت تحویل جامعه بدی حلالت نمیکنم ب خاطر توهینات خدا هم حاجتتو نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایناچیه باورکردین ی عدشون حس ششم گرفتن دست ی ع شون دعانویسی وتجویز دعا عین دکترا ک قرصای متفاوت تجوی ...

چرت و پرت تو میگی نه ماها بعدشم من گفتم کی بچه دار میشم هر دعاییم واسه بچه دارشدن بخونم دیر یا زود جواب میگیرم فقط میخوام ببینم کی اتفاق میفاه برام توام لطفا سرت تو لاک خودت باشه 

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
2742
هه این ترببت روهم ازقران یادگرفتی  گوه روباید اونی بخوره ک تربیتت کرد  حیف ذکر خدا ک ب ز ...

اول خودت شروع کردی عزیزم من کاریت نداشتم

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
چرت و پرت تو میگی نه ماها بعدشم من گفتم کی بچه دار میشم هر دعاییم واسه بچه دارشدن بخونم دیر یا زود ج ...

برودعانویس قلابی

معلومه با این ادبت دل چنتارو شکستی ب چن نفرتوهین کردی خدا بنده هاشو خوب میشناسه 

هه این ترببت روهم ازقران یادگرفتی  گوه روباید اونی بخوره ک تربیتت کرد  حیف ذکر خدا ک ب ز ...

متاسفم برات 

2740
برودعانویس قلابی معلومه با این ادبت دل چنتارو شکستی ب چن نفرتوهین کردی خدا بنده هاشو خوب میشناسه&nb ...

من دعانویس نیستم من فقط ذکری که ازش نتیجه گرفتم رو پیشنهاد دادم ساید مشکل یه نفر دیگم حل بشه تو راجب همه انقد زود قضاوت میکنی و تهمت میزنی که میگی خدا بنده هاشو خوب میشناسه و من دل خیلیا رو شکوندم

برودعانویس قلابی معلومه با این ادبت دل چنتارو شکستی ب چن نفرتوهین کردی خدا بنده هاشو خوب میشناسه&nb ...

ببخشید عزیزم پیامتو خوندم حالم بد شد حلالم کن یه لحظه اعصابم به هم ریخت نفرین نکن

با حضور دل صد صلوات یه حمد و یازده تا توحید بخون هدیه کن به نفیسه خاتون معجزه میکنه برای هر حاجتی

مرسی عزیز دلم شمام دعا کن دلتون پاکه

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

میشه تصور کنی حنا چند سال بعد خیلی پولدار شده و وضعش خوبه

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
دعا برای ازدواج بمدت چهل شب هر شب ۱۰۰۱ مرتبه یا ودود رو بخونید برای ازدواج معجزه میکنه  بمدت ...

واییییی مرسی قشنگم حتما انجام میدم قربونت برم چقد مهربونی انشالله به تمام خواسته هات برسی وبهترینها واست اتفاق بیفته اره بگو اجی دستت طلا❤😍😍😍😘😘😘😘

شما اختلاف داري با يكي  يه ضربه روحي يا يه ناراحتي كه خيلي طول نميكشه

مرسی عزیزم.ممنون که جواب دادی❤

https://rubika.ir/joing/FCAGIFCD0IJLVBUAFAKJNGIZPIXULEGS       میشه لطفا از کسب و کار یه مامان تازه کار حمایت کنین لطفااا🥰
2706