2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🖐🏻

من چندتا مبحث تست خیز ریاضی رو گلچین کردم و تست هاشو بطور کامل کار کردم و مسلط شدم روشون که شامل :مثلثات، مشتق و کاربردها، معادله و نامعادله، توبه نمایی و لگاریتمی، توابع و حدوپیوستگی، حالا این مباحث رو تموم کردم نمیدونم یک مبحث دیگه مثل آمار و احتمال رو اضافه کنم و شروع کنم اون رو کار کنم یا اینهارو دوباره بیشتر مرور کنم و وقت اضافم رو بگذارم روی مطالب باقی مونده زیست که یکمشو مونده🥲

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ🌈
2731
من چندتا مبحث تست خیز ریاضی رو گلچین کردم و تست هاشو بطور کامل کار کردم و مسلط شدم روشون که شامل :مث ...

به نظرم برای رشته تجربی همینا کافیه شایدم حتی بیشتر از کافی 👌🏻 وقتت‌رو بگذار روی زیست .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عزیزم 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
آمدیم

من چندتا مبحث تست خیز ریاضی رو گلچین کردم و تست هاشو بطور کامل کار کردم و مسلط شدم روشون که شامل :مثلثات، مشتق و کاربردها، معادله و نامعادله، توبه نمایی و لگاریتمی، توابع و حدوپیوستگی، حالا این مباحث رو تموم کردم نمیدونم یک مبحث دیگه مثل آمار و احتمال رو اضافه کنم و شروع کنم اون رو کار کنم یا اینهارو دوباره بیشتر مرور کنم و وقت اضافم رو بگذارم روی مطالب باقی مونده زیست که یکمشو مونده🥲

به نظرم برای رشته تجربی همینا کافیه شایدم حتی بیشتر از کافی 👌🏻 وقتت‌رو بگذار روی زیست .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ع ...

من خودم پارسال تجربی کنکور دادم( دوازدهم بودم ) میدونم خیلی پایین زدم ۱۰ درصد زدم اما نزدیک ۵-۶ تا سوالش حل کردن جواب تو گزینه ها نبود دلیلش چی بود ؟چون اکثرا سوالاش خراب بود 😣

اما امسال رشته ریاضی آزمون دادم که مباحث بیشتر و سخت ترین داشت ۳۲ درصد زدم ( میدونم پایین زدم و خب امیدم به خداست میدونم برام بهترین ها رو رقم میزنه)  اما ی سوار فقط جمع مونده بود که برگه رو از زیر دستم کشید 🙂

سوالای امسال خیلی روتین هستن میتونی حل کنی انشالله 👌🏻

به نظرم برای رشته تجربی همینا کافیه شایدم حتی بیشتر از کافی 👌🏻 وقتت‌رو بگذار روی زیست .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ع ...

ممنونم عزیزممم

همش میگم اگه یه مبحث دیگه ای مثل آمار رو اضافه کنم و مسلط بشم روش درصد بالایی میتونم بزنم🥲😑

ممنونم عزیزممم همش میگم اگه یه مبحث دیگه ای مثل آمار رو اضافه کنم و مسلط بشم روش درصد بالایی میتونم ...

نه عزیزم اگه ۷۰ درصد مطالب رو ۱۰۰ درصد بلد باشی خیلی بهتره ‌‌مطمینم به امید خدا بهترین ها برات رقم میخوره 💖 

من خودم پارسال تجربی کنکور دادم( دوازدهم بودم ) میدونم خیلی پایین زدم ۱۰ درصد زدم اما نزدیک ۵-۶ تا س ...

خداروشکر که انقدر امیدواری، آرزو میکنم خدا امیدت رد بی جواب نذاره عزیزم🥰

مرسییی عزیزم انشاالله موفق بشی قشنگم🌷

نه عزیزم اگه ۷۰ درصد مطالب رو ۱۰۰ درصد بلد باشی خیلی بهتره ‌‌مطمینم به امید خدا بهترین ها برات رقم م ...

ممنون مهربونم به همچنین🌷

خداروشکر که انقدر امیدواری، آرزو میکنم خدا امیدت رد بی جواب نذاره عزیزم🥰 مرسییی عزیزم انشاالله موف ...

باید برای نهایی ها امید داشته باشیم 🤭💖 انشالله منم امیدوارم امسال بهترین ها برات رقم بخوره 💖

2706