2737
2739
عنوان

دیگه دارم از خودم میترسم به طرز عجیبی به هرچیزی فکر میکنم میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3790 بازدید | 325 پست
به خداوندی خدا هر چی میگم عین حقیقته. اول اهمیت نمیدادم اما الان با اتفاق امروز خودمم شوکه شدم. حتی ...

استاترعزیز سلام من مرز دیدم این تاپیک  رو . ایا شما فقط موارد منفی و غم و مرگ و میر و تصادف رو پیش بیتی میکنید ؟ یا شده میایل مثبت هم باشه کدومش

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظور از  چ نظر مذهبی و نماز یا خلاف بذاره کنار یا اهل خیانته کدومش ه

مشروب خوردنشو میگم.

رفیق بازیشو.

😞😞😞

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2731
چشم 

عزیزم مگه درخواستمو قبول نکردی میخواستم بهت یه‌چیزی بگم

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
مشروب خوردنشو میگم. رفیق بازیشو. 😞😞😞

چند وقته ازدواج کردین. متاسفانه مردای رفیق باز خیلی سخته . شما فقط باید لج نکنی باهاش و ی جوری متوجهش کنی تنها دوستش زنش هست . بچه هم دارین ، مشروبش در چ حده اگه اعتیاد داره یعنی هر روز باید بخوره اگه نخوره حالش بد میشه بایدترکش بدی ک راهش اگ خواستی تو پی وی میگم . اما در حد تفریحی باید باهاش حرف بزنی چقدر پایبند مسایل دینی هس؟متاسفانه اگه نباشه و شما باشی خیلی کارت سخت میشه کاش قبل از ازدواج اینارو ور میوردی . چون اختلاف عقیده واقعا تو زندگی سخته 

میشه بگی شوهرم ب راه راست هدایت میشه یا نه؟؟؟

فکر کنم یه دعاییی بود برا اینکه شخص از مشروب متنفر بشه میگردم برات اما عزیزم به نظرم خودا بهتر از همه میتونی اینده زندگی تو پیشبینی کنی این توییی ک روحیات شوهرت میشناسی . یادمه برادر شوهر من رفیق باز بود خیلی اما الان خیلی عوض شده البته زنش خیلی لج میکرد و میگفت ب درک منم فقط ازش پول میکنم و با خانوادم خوشم برادر شوهرم خودش کم کم سرش خورد ب سنگ ک این رفیقا تا داری دورت هستت کافیه ب مشکل بخوری .شما هم اگه اول زندگیت هس صبر کن . با محبت با اینکه خودت رفیقش باشی . دوستاش مجردن ؟

2740
فکر کنم یه دعاییی بود برا اینکه شخص از مشروب متنفر بشه میگردم برات اما عزیزم به نظرم خودا بهتر از هم ...

میشه تو خصوصی حرف بزنیم.؟

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄