2737
2734

شاید باورتون نشه اما هر چی به ذهنم میاد اتفاق می افته

اینایی که میگم مربوط به دو سه سال اخیره 

یه صحنه هایی رو یهو تو ذهنم میبینم که واقعی میشه

به خواهرم گفتم حس میکنم تو عروسی فلانی باید دور پسر عمه رو بگیریم اخه اون شب تنهاس .خاهرم بهم حرف زد گفت این چه حرفیه. ۲ماه بعد عمم صحیح و سالم فوت شد دقیقا این اتفاق افتاد. از جلو خونه دوستم رد شدم یهو یه صحنه ی جیغ و داد اومد تو ذهنم . یک هفته بعد زنعموش فوت کرد تو همون خونه مراسم بود. واسه بچه عمم رفتم سیسمونی بکیرم گفتم یه صحنه اومد تو ذهنم ک عمم بچه اش از دست میره. دقیقا بچش سقط شد و اون صحنه رو تو بیمارستان دیدم. دو سه روز پیش یهو صحنه گریه دوستم اومد تو ذهنم که باباش فوت کرده. صبح دیدم پروفایلش سیاهه نوشته پدر...

منم همینطور

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به خداوندی خدا هر چی میگم عین حقیقته. اول اهمیت نمیدادم اما الان با اتفاق امروز خودمم شوکه شدم. حتی صحنه ای که واسه خودم پارسال دیدم شرایط کار و زندگیم الان دقیقا توشم 

جرعت نمیکنم چیزی بنویسم.لطفا راج بمن فکری نکن

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2738

به چیزای خوب فکر کن عزیزم نذار افکار منفی بیان سراغت 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
2706