2733
2739
عنوان

دیگه دارم از خودم میترسم به طرز عجیبی به هرچیزی فکر میکنم میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3792 بازدید | 325 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
تصور کن همه چی درس بشه دلم اروم بشه    

با حضور دل صد صلوات یه حمد و یازده تا توحید بخون هدیه کن به نفیسه خاتون معجزه میکنه برای هر حاجتی

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
به این فکر کن من رابطم با شوهرم خوب شه 

با حضور دل ۱۰۰۱ مرتبه ذکر یا ودود رو بخون برای اصلاح بین زن و شوهر مجربه

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
تروخدا توذهنت تصور کن من یه شوهر خیلی خوب یاهمون که دوسش دارم بیاد خواستگاریم وعاشقم باشه و توی بیما ...

دعا برای ازدواج

بمدت چهل شب هر شب ۱۰۰۱ مرتبه یا ودود رو بخونید برای ازدواج معجزه میکنه 

بمدت یک هفته هر روز قبل از اینکه آفتاب طلوع کنه بعد از خواندن نماز صبح صد مرتبه سوره ی توحید رو بخونید و حاجتتون رو بخواین هر حاجتی باشه در همان هفته جواب میگیرین(خودم تجربش کردم و جواب گرفتم)

حدیث کساء خییییییییییییلی مجربه خودم چندین بار جواب گرفتم برای هر حاجتی

و اینکه بمدت چهل روز هر روز ده مرتبه دعای نادعلی رو بخونید تا چهل روز براتون خواستگار میاد و ازدواج میکنید من خودم این دعا رو خوندم حسابیم حضور دل داشتم سومین روز بحث اومدن خواستگار افتاد منم که دیگه فک کردم همه چی تموم شد دل به خوندن دعا ندادم دیگه خواستگاره پرید😭😭

البته این دعاها رو خودم چند بار جواب گرفتم ازشون ولی به شرطی که با حضور دل خونده بوده باشم اگه حواسم نبود چی میخونم اصلا تاثیری نداشت،فقط از خدا بخواین همسر خوب و سالم نصیبتون کنه نه اینکه فقط دعا کنین زودتر ازدواج کنین شوهر بد ادمو پیر میکنه خونه ی پدر هر چقدم بد باشه ادم همش میگه کاش مجرد بودم انشاءلله خوشبخت شی

راستی میخوای یه دعای مجرب بهت بگم عشقت عاشقت شه

بچه ها من فکری نمیکنم میاد تو ذهنم. البته حس ششم قوی دارم البته اتفاقای خوبم زیاد میبینم

اجی حس شیشمت قویه بگو من کی باردار میشم اه😭😭

تصور کن منو و عشقم با خوشبختی تمام و بدون هیچ دردسری بهم رسیدیم تا ۲ سال دیگه و هیچ کس هم مخالفت نکر ...

با حضور دل صد صلوات یه حمد و یازده تا توحید بخون هدیه کن به نفیسه خاتون معجزه میکنه برای هر حاجتی