2752
2734
عنوان

کسی هست داروسازی خونده باشه؟

508 بازدید | 27 پست

سلام شبتون بخیر

به نظرتون چطور هست این رشته در کل؟

ارزش این حجم از سختی دروس رو داره؟

و اینکه ممنون میشم اگر بگید درآمدتون در چه حد هست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زن عموم خونده الان داروخانه داره درامدشم نمیگه ولی فکر کنم خیلی خوبه الان همه یه داروخونه میزنن هدف ...

دندون درامدش ثابته یا نوسان داره؟ میشه باهاش مهاجرت کرد؟

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
دندون درامدش ثابته یا نوسان داره؟ میشه باهاش مهاجرت کرد؟

اگه قصدت مهاجرت از طریق پزشک سخته مگر پرستاری بخونه خیلی خوبه

پرستاری یکی از بهترین رشته هاس برای مهاجرت

رشته های مهندسی و مربوط به ریاضی هم عالی

اگه قصدت مهاجرت از طریق پزشک سخته مگر پرستاری بخونه خیلی خوبه پرستاری یکی از بهترین رشته هاس برای م ...

یه مدت تو فکر پرستاری بودم ولی میگن درامدش کمه خورد تو ذوقم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
زن عموم خونده الان داروخانه داره درامدشم نمیگه ولی فکر کنم خیلی خوبه الان همه یه داروخونه میزنن هدف ...

من شنیدم که اکثر کسایی که دارو می‌خونن پشیمون میشن ازاینکه پزشکی یا دندان انتخاب نکردن 

دخترخاله من داروسازی میخونه سال سومه 

تو که باشی پیش من خنده به دردا میزنم حتی اون لحظه که از شکنجه ها جون میکَنم تو دلیلِ سبزِ ریشه امی تو خاک این کویرچرا خم شه قامتم، زرد بشه روح و تنم؟که جواب موندنم، اَرّه سر ساق شداگه فردایی باشه من با تو می سازمبرد من وقتیه که به تو می بازم توی این روزای شوم، شده کل آرزومروز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت بین دستات برسم به اوج پروازمبا لبات فاتحه ی هر غمیو می خونم من به آرامش وحشی چشات مدیونمیه پناهنده ی ترسیده ی تنهام اماپشت مرز تن تو تا به ابد می مونم منو از این غم جاودانه آزاد کن
دخترخاله من داروسازی میخونه سال سومه 

از درساش شاکیه فعلا هم به کفته خودش درآمد نداره هنوز

تو که باشی پیش من خنده به دردا میزنم حتی اون لحظه که از شکنجه ها جون میکَنم تو دلیلِ سبزِ ریشه امی تو خاک این کویرچرا خم شه قامتم، زرد بشه روح و تنم؟که جواب موندنم، اَرّه سر ساق شداگه فردایی باشه من با تو می سازمبرد من وقتیه که به تو می بازم توی این روزای شوم، شده کل آرزومروز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت بین دستات برسم به اوج پروازمبا لبات فاتحه ی هر غمیو می خونم من به آرامش وحشی چشات مدیونمیه پناهنده ی ترسیده ی تنهام اماپشت مرز تن تو تا به ابد می مونم منو از این غم جاودانه آزاد کن

در کل انتخاب های بهتری میتونه باشه تا دارو به نظر من 

2706