2733
2734
عنوان

دیگه دارم از خودم میترسم به طرز عجیبی به هرچیزی فکر میکنم میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3796 بازدید | 325 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همینطورم  یه بار به سر داییم فکر میکردم که زمین میخوره یا ضربه میخوره دو روز بعدش دیدم سر ...

تصور میکنی من این ماه بی بی چک مثبت میبینم یانه.امپول زدم

ای آنکه دوست دارمت  اما ندارمت 💔،بر سینه می فشارمت ، اما ندارمت💔 ای آسمان من که سراسر ستاره ای تا صبح می شمارمت ، اما ندارمت💔 در عالم خیال خودم چون چراغ اشک بر دیده میگذارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای درخت بهشتی ، درخت جان در باغ دل بکارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای شکوفه ترین مثل چتر گل بر سر نگاه دارمت ، اما ندارمت💔

تصور کن منو و عشقم با خوشبختی تمام و بدون هیچ دردسری بهم رسیدیم تا ۲ سال دیگه و هیچ کس هم مخالفت نکرد الانم جفتشم داریم حرف میزنیم تورو خدا واست ۵ تا صلدات میفرستم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
بچه ها من فکری نمیکنم میاد تو ذهنم. البته حس ششم قوی دارم البته اتفاقای خوبم زیاد میبینم

عزیزم تو که حس ششم قوی داری بهم بگو کی خونمون فروش می‌ره کار همسرم روبه راه میشه بخدا خسته شدم ؟

امشب دیگه گفتم برم پیش یه فالگیر 😐

دعام کنید🙏
به خداوندی خدا هر چی میگم عین حقیقته. اول اهمیت نمیدادم اما الان با اتفاق امروز خودمم شوکه شدم. حتی ...

من باور می کنم 

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش

لطفا راجب من فکری نکن😂

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
بچه ها من فکری نمیکنم میاد تو ذهنم. البته حس ششم قوی دارم البته اتفاقای خوبم زیاد میبینم

میشه بگی حس شیشمت راج به بچه دار شدن من چی میگه؟کی بچه دار میشم و بچم چی میشه؟

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2706