2733
2734

این جدوله واسه امتحان فردا 

مثل اینو میدن ما باید نسبت به اون سوالای داده شده رو جواب بدیم 

یا باید حفظش کنیم که کجا چی بود 

یا نکته دار؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه عزیزم باید مقدار انحلال پذیری و به دست بیاری

تو که باشی پیش من خنده به دردا میزنم حتی اون لحظه که از شکنجه ها جون میکَنم تو دلیلِ سبزِ ریشه امی تو خاک این کویرچرا خم شه قامتم، زرد بشه روح و تنم؟که جواب موندنم، اَرّه سر ساق شداگه فردایی باشه من با تو می سازمبرد من وقتیه که به تو می بازم توی این روزای شوم، شده کل آرزومروز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت بین دستات برسم به اوج پروازمبا لبات فاتحه ی هر غمیو می خونم من به آرامش وحشی چشات مدیونمیه پناهنده ی ترسیده ی تنهام اماپشت مرز تن تو تا به ابد می مونم منو از این غم جاودانه آزاد کن

چقدر شیمی خوندی؟؟

من فصل آخرو هرچی خوندم یادم رفته بابد مرور بزنم نونه سوالاتم حل نکردم

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو
نه عزیزم باید مقدار انحلال پذیری و به دست بیاری

ممنون 

فقط یه سوال الان انحلال پذیری واسه هرکدومش متفاوته 

از کجا باید بفهمیم کدومش با افزایش یا کاهش دما انحلال پذیریش چطوری میشه؟ 

باید بدونی که با افزایش دما انحلال پذیری چه تغییری میکنه خب عدداشو نباید حفظ کنی چون باید بدن 

ممنون 

ببخشید یه سوال

الان انحلال پذیری واسه هرکدومش متفاوته 

از کجا باید بفهمیم کدومش با افزایش یا کاهش دما انحلال پذیریش چطوری میشه؟ 

( نبودم سر کلاس اصن این جدول رو بلد نیستم ) 

ممنون  ببخشید یه سوال  ا ل ان انحلال پذیری واسه هرکدومش متفاوته  از کجا باید ...

منم دوازدهمم زیاد یادم نیس ولی خب نمودار همچیش مشخصه خب بعضیاشون از اول انحلال پذیری زیادی دارن دما زیاد میشه انحلال زیاد میشه ولی برا همه اینجور نبوده بعضیاشون تا یه حدی انحلالشون زیاد میشه بعد یه دمایی دیگه با افزایش دما هم انحلال زیاد که نمیشه شاید کم هم بشه.