2752
2734
عنوان

دیگه دارم از خودم میترسم به طرز عجیبی به هرچیزی فکر میکنم میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3796 بازدید | 325 پست
نفسیه خاتون کیه؟؟؟؟؟

ایناچیه باورکردین ی عدشون حس ششم گرفتن دست ی ع شون دعانویسی وتجویز دعا عین دکترا ک قرصای متفاوت تجویزمیکنن اینم واسه هرکی ذکرمتفاوت تجویزمیکنه بقیشون هم حس ششم دارن ب تاریخ عضویتاشون نگاه کن کدومش کاربر قدیمیه همه اینایین ک هی ترکیدن چرت وپرت گفتن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نفسیه خاتون کیه؟؟؟؟؟

از نوادگان امام حسن مجتبی علیه السلام

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
به خداوندی خدا هر چی میگم عین حقیقته. اول اهمیت نمیدادم اما الان با اتفاق امروز خودمم شوکه شدم. حتی ...

راجب من حست چیه؟کی ب ارزوم میرسم؟

میشه با دلای پاکتون واسه رسیدن به آرزوم ک رسیدن به عشقمه یه صلوات مهمونم کنین؟❤اجرتون باخدا🙏

نمیشه فکر کنی منو ابوالفضل خیلی زود و بهم رسیدیم و هیچککککس نه خانواده من و نه خانواده اون مخالفتی نکنن و خوشبخت شیم و فکر کنی که دوتا امتحان دی پاس میشم و بهمن دانشگاه میرم😥نمیدونم بشه یان ولی درحقم خواهری کن♥️

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم
بچه ها من فکری نمیکنم میاد تو ذهنم. البته حس ششم قوی دارم البته اتفاقای خوبم زیاد میبینم

من کرونا میگیرم؟ کرونای کوفتی کی میره ؟

این روزا همه دنبال حرفای مثبتا حتی چرت و غیر ممکن باشه😖

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
چون باور نکردم سوال کردم وگرنه انجامش میدادم.

متاسفم براتون من خودم از این ذکرا جواب گرفتم گفتم به توام بگم شاید گره از مشکلت وا شه به حرف یه ادم اسکول میری که چی شه

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
2706