2737
2734
عنوان

دیگه دارم از خودم میترسم به طرز عجیبی به هرچیزی فکر میکنم میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3790 بازدید | 325 پست
بچه ها من فکری نمیکنم میاد تو ذهنم. البته حس ششم قوی دارم البته اتفاقای خوبم زیاد میبینم

من این ماه امپول زدم...ترو خدا بگو چ حسی داری باردار میشم..ماه سومیه که امپول زدم😑 کلا حست راجبم چیه

ای آنکه دوست دارمت  اما ندارمت 💔،بر سینه می فشارمت ، اما ندارمت💔 ای آسمان من که سراسر ستاره ای تا صبح می شمارمت ، اما ندارمت💔 در عالم خیال خودم چون چراغ اشک بر دیده میگذارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای درخت بهشتی ، درخت جان در باغ دل بکارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای شکوفه ترین مثل چتر گل بر سر نگاه دارمت ، اما ندارمت💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من فکری نمیکنم میاد تو ذهنم. البته حس ششم قوی دارم البته اتفاقای خوبم زیاد میبینم

من کی ازدواج میکنم مهاجرت یا سفر ب خارج دارم ارشد اینده شغلی دارم

برتت ایت الکرسی میخونم

2728

وروجک جان منو و عرفان بهم میرسیم؟ تورو خدا بگو درخواست دوستی فرستادم میشه قبولش کنی کار خصوصی باهات دارم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

وا همش هم راجع به مرگ و میره که😐توروخدا جلوی فکر کردنت رو بگیر تا نسل انسان منقرض نشده😐

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍

ببخشید اسی وسط تایپیکت دارم اینو میگم برا حال دل شوهرم و حل شدن مشکلاتمون تو رو خدا دعا کنید.

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش
2740
 میشه بگی حس شیشمت راج به بچه دار شدن من چی میگه؟کی بچه دار میشم و بچم چی میشه؟

دختر اینو میدونم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2706