2752
2734
عنوان

چیکار کنم گوشت چرخ کردم گلوله نشه

154 بازدید | 9 پست

دارم ماکارونی درست میکنم وقت ندارم زیاد یخش باز شه

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار تو کیسه فریزر به. بذار تو آب پنج دقیقه ای یخش باز میشه 

بعدشم اکه دوست نداری موقع سرخ شدن گلوله بشه تو یه ظرف با دو قاشق اب همش بزن دیگه ن‌قع سرخ کردن گلپله نمی‌شه 

حالا من دوست دارم چرخ‌کرده رو سرخ میمنم گوله شه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2731

بزارش تو تابه ی کوچولو آب بریز توش و با پشت کفگیر لهش کن یا من ی کلیپ اینستا دیدم گوشتو با آب قاطی کرد تا یخش وا شه بعد قشنگ با آب از هم وا کرد گوشتو ریختش تو تابه اصن گلوله نشده بود

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃
من یکم پیازو تفت میدم سبک که شد اگه چرخ کرده یخ هم باشه میزارم رو پیاز ها بعد  مدام با قاشق چوب ...

خوب شور شد چیکار کنم😂

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد.