2733
2739
عنوان

سطح توقع پارتنرم اصلا نمیدونم چقدره __شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1300 بازدید | 92 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

از پیاماتون دارم میخندم فقط 😂😂عشقتون موندگار حالا من پیامای نامزدیمو در بیارم شوهرم میگف عشقم یادت نره اسپیکر تحقیق کردم اون مارکش گرونتره بخر آفرین و امثالهم😐😐😂😂😂جهاز و ک باید بخرین ولی بنظر نمیاد ک بخاد بپیچونه توهم یکم باهاش راه بیا و زودتر زندگیتونو شروع کنین

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731

عزیزم توقعاتت یکم بالا نیس،این همه خواسته داری ازش،میتونی جهاز انچنانی ببری

بعدشم میبینه ک داره میخنده،یا حرفات جدی نگرفته یا کلا قرار نیس همه اینارو فراهم کنه

تو تشکیل خانواده میخوای یا غول چراغ جادو

اونو ک میدونم  مشکل من میدونی چیه جدی حرف نمیزنه راجب این مراسمات  تنها وقتی ک جدی بود گ ...

اهان 

خوب شاید بلدنیست در موردش حرف نزن اینا توافقات بزرگ تر هاست

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2740
از الان از خونه زندگی طرف ماشین و خونه و حقوقش میتونی بفهمی میتونه برات بهترینو بیاره یا نه لازم به ...

من هرچی میگم میگه اکی 

میگم خونه میگه بابام دوتا داره یکیش مال منه 

میگم ماشین همین طور 

حس خوبی از چت اقا نگرفتم اصلا کی مثل من این حسو داره؟

منممم

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫

چرا انقدر مثل تینیجرا حرف میزنه؟

بگو جدی باش همه چیو واضح مشخص کن که چقد و چجوری میخوای مراسم بگیری 

من شوهرم خودش همون اول مشخص کرد همه چیو خودش گرفت خونه هم با وسایل بود جهاز نزاشتن ببرم 

البته حقم داشتم چون من ازدواج اولم بود اون دوم تازه با یه بچه 

2706