2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر سه چهار سال وکس کنم  حداقل نصفش کم میشه؟

من دقیقا س ساله میرم اپلاسیون البته وسطش هی با ژیلت هم زدم ولی خیلی کم شده مخصوصا پاهام هم کم شده هم ظریف قسمت های دیگ ام کمتر و ظریف تر شده ولی ن ب اندازه پاها

آره کم می‌کنه خیلی ام کم می‌کنه حتی اگ پر مو باشی ولی باید ادامه بدی دیگ ن ک ی‌ بار ژیلت ی‌ بار اپلا ...

مال من بعد از ۴ سال مداوم هیچ تغییری نکرد حجم موها

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
من شکمم و کمرم مو داره  اپلایسیون کنم کم میشن ؟

اگ خیلی نیست نکن ولی آره کمتر میشن اما اینم توجه داشته باش ک‌ ی سری از قسمت های بدن مخصوصا کمر می‌ریزه بیرون مخصوصا تا عادت نکرده باشه بدن

اگ خیلی نیست نکن ولی آره کمتر میشن اما اینم توجه داشته باش ک‌ ی سری از قسمت های بدن مخصوصا کمر می‌ری ...

اخه من قبلا کمرو شکمم نداشت 

یبار با ژیلت زدم برا لیزر 

اونموقع یکم زیاد شدن 

الان نمیدونم چکار کنم ؟

اپلاسیکن کنم ؟

خب قبلش چی بزنیم درد نگیره 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
اخه من قبلا کمرو شکمم نداشت  یبار با ژیلت زدم برا لیزر  اونموقع یکم زیاد شدن  الان ...

بکن اشکال نداره ولی کمر احتمال خیلی زیاد می‌ریزه بیرون ک البته اگ‌ دست نزنی زود خوب میشه ولی ب هرحال می‌ریزه بیرون

2706