2733
2734
عنوان

کیا باردارن و حالشون بده بیاین باهم گریه کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 161 پست
من 33هفتمه .واژن و مقعدم درد می‌کنه .بواسیر و شقاقم دارم .احساس میکنم واژنم داره کنده میشه با کمر در ...

خوشبحالت آخراشی.من که فکر میکنم بعدا بخوام یکی دیگه بیارم دوباره از اول این حالت تهوع شروع بشه دیوونه میشم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به دكترم ميگم نميشه ٣٦ هفته سزارين كني.هرچي زودتر بهتر😂يعني شب قبل زايمان من از خوشحالي خوابم نم ...

ای گفتیییییی من هنوز 15هفته ام دهنم حالا حالاها سرویسه😖😖

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
2728
اره واقعا مامانم میگفت سخته من میگفتم مگه چیه 😭😖😖😖😖

منم.فقط خدا كمك بايد بكنه.تنها باشي ادم مثل منو تو سخت تر.من باز فعلا خريدارو ميرم.مجبورم.دكتر تنها برو.ديگه وضعي شده

خدايي دقت كردين چقدر حاملگي سخته.من اصلا فكر نميكردم اينجور باشه.من ديگه بالا اوردن واسم عادي شده بو ...

دقیقا منم نمیدونستم حاملگی سخته باخودم میگفتم حامله میشم زود روزها میگذره میره الان هر روزش واسم صد ساله

نه خانوم ٣٨ بايد پر شه.واسه تو كي ميوفته؟

دکترمن میخواد غیراز۳۸  هفته    ۴۰هفته مم پربشه....اگه ۳۰ِمهربرم زایمان کنم میشم ۳۹هفته ودوروز...ایشون میگه نه بذار ۳آبان

میترسم ازپاره شدن کیسه اب ومدفوع کردن جنین واینا

2740
2706