2737
2739
عنوان

کیا باردارن و حالشون بده بیاین باهم گریه کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2068 بازدید | 161 پست

[QUOTE=157740320]من دوست داشتم بالا بیارم اما سر دختر اولم فقط غذای بیرون نمیخوردم..این فندقم گشنم نباشه اصلا تهوع ن ...[/QUOTE

کاش جامون عوض میشد

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برم بیمارستان چی بگم؟ تا حالا سرمم نزدم این بچه به چه کارایی منو وادار میکنه

من که ده روزه نتونستم یه وعده غذا بخورم همش بالا میارم خیلی هم ضعیف شدم شوهرم هم صبح میره تا غروب خانوادمم هم پیشم نیستن کاش یکی بود حداقل برای شوهرم غذا درست میکرد  

2731
2740
یه پلاستیک بزار تو کیفت. واسه زن دایی من جواب میده یه چیزی ببر اونجا بخور

باشه گلم مرسی که گفتی🌹

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
من که ده روزه نتونستم یه وعده غذا بخورم همش بالا میارم خیلی هم ضعیف شدم شوهرم هم صبح میره تا غروب خا ...

باید بری بیمارستان 

بستری میشی

کلی بهت میرسن

سرم و تقویتی میزنن

حتما برو 

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
من 33هفتمه .واژن و مقعدم درد می‌کنه .بواسیر و شقاقم دارم .احساس میکنم واژنم داره کنده میشه با کمر در ...

شربت لاکسی ژل بخور 

آب رو اتیشه واسه یبوست

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
من 33هفتمه .واژن و مقعدم درد می‌کنه .بواسیر و شقاقم دارم .احساس میکنم واژنم داره کنده میشه با کمر در ...

منم

وازن دردوورم‌پا وگرفتگی عضله داغونم کرده

اصلاعین آدم نمیتونم راه برم

انگارواژنم میخواد ازهم جدابشه

خدايي دقت كردين چقدر حاملگي سخته.من اصلا فكر نميكردم اينجور باشه.من ديگه بالا اوردن واسم عادي شده بو ...

اره واقعا مامانم میگفت سخته من میگفتم مگه چیه 😭😖😖😖😖

2706