2737
2739
عنوان

کیا باردارن و حالشون بده بیاین باهم گریه کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2052 بازدید | 161 پست
خیرسرم شاغلم مدرسه رو چیکارکنم؟ البته غیرحضوریه ولی بازم کلی انرژی ازم می گیره    

خوش به حالت کخ معلمی وغی حضوری

دلت رو بزار پیش من که با این وضعم توی بیمارستان کار میکنم والبته حضوری!!!!!!

به نظرم برو دکتر  شرایطط رو بهش بگو ببین صلاح میبینه برات آز بنویسه یا نه! ولی به احتمال زیا ...

عزیزم..خدا تو دلیت رو حفظ کنه..میخوام فردا دوباره صبح بی بی بزنم دوباره هاله انداخت شنبه برم دکتر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله گلم ۹هفته هستم استرس از خود کرونا هم خطرناک‌تره! بسپار به خدا،به همسرت لیمو تازه و عسل بده،خود ...

ان شالله که نی نی هامون صحیح و سالم به دنیا بیاد.

آره استرس خیلی بدتر.ممنون با حرفات یکم آروم تر شدم مامان خوشگل نی نی 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
عزیزم..خدا تو دلیت رو حفظ کنه..میخوام فردا دوباره صبح بی بی بزنم دوباره هاله انداخت شنبه برم دکتر...

ممنون گلم

ان‌شاءالله هرچی خیره برات رقم بخوره...❤

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2728
ان شالله که نی نی هامون صحیح و سالم به دنیا بیاد. آره استرس خیلی بدتر.ممنون با حرفات یکم آروم تر شد ...

ان‌شاءالله همه سالم و سلامت باشن

ممنون گلم

ان‌شاءالله بهترین‌ها برات رقم بخوره❤

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
ووووای عزیزم طبیعی دوقلو شدن یا دارو خوردی بتات چند بود

طبیعی

۸۷۷۰

من دیر فهمیدم دو قلو دارم

تا الانم که ماه هفتمم سه بار بیشتر نرفتم سونو

دکترا چرت و پرت میگن استرس وارد میشه بهم

غربالگری هم که اصلا نرفتم

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2740