2733
2734

حالم بده از دیروز هیچ نخوردم از دیشب پنج بار بالا آوردم سرم درد میکنه اسید معده بالا داغون روانی دلم مرگ میخاد😭😭😭😭

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه قرص نمیخوری؟

دمیترون ؟

نه نخوردم تازه میخورمم باز بالا میارم لانسوپرازول و فاموتیدین هم میخورم انگاااار نه انگااااار

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
منم اسیده معدم زده بالا داغانم 😞

نمیدونم اخه چرا انقدر حالم بد میشه چه گناهی کردم به درگاه خدا که دارم زجرکش میشم

2738
عزیزم شیرقهوه داغ کن بخور برای تهوع بارداری خیلی خوبه و اینکه گریه جز اینکه حال خودت و نی نی رو گرفت ...

دیگه هیچی حالمو خوب نمیکنه آب میخورم بالا میارم 😔

سیرابی بخور ببین خوب میشی یا ن

دیروز خوردم روزهای گذشته هم خوردم خوب نمیشم تازه حالا اونم بالا میارم😭

نمیدونم اخه چرا انقدر حالم بد میشه چه گناهی کردم به درگاه خدا که دارم زجرکش میشم

مادر یعنی

هرماهش یه درد جدید اضافه میشه به دردات 

تحمل کن انشالله این روزای سخته بارداری هم میگذره

عزیزم چرا دمیترون نمیخوری؟ برای تهوع خیلی خوبه. البته با تجویز دکتر...  بازم خداروشکر کن گلم

من پریروز خونریزی شدید داشتم، رفتم بیمارستان ۲۴ ساعت بستری و تحت نظر بودم. کلی آمپول و سرم...

گفتن خطر سقط هست. الانم توخونه استراحت مطلق هستم و دارو مصرف میکنم تا بعد اربعین انشاالله برم دکتر و سونو ببینم چیشده🤕😔

میشه خواهش کنم یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرستین😔ممنونم🌹
چند هفته اي؟من اينقدر گريه كردم.من ميگرنم دارم.سرم كه بگيره دو روز بالا ميارم.

منم میگرن دارم دوهفته ای خوب بودم دیروز از صبح سردرد کمی داشتم شب شدید شد و حالت تهوع و استفراغ 

تا الان هیچی نخوردم الکی هی اوق میزنم مغزم اومد تو دهنم هم سردرد هم.... 

2706