2737
2739

تروخدا تااخرش بخونید ،هنوزم باهم هستن تروخدا بگین چجوری خودمو آروم کنم حالم خیلی بده نمیدونم دست به دامن کی بیوفتم دلم میخواد یکی کمکم کنه نجاتم بده از این افکار بنظرتون چوبشو اون آدم میخوره؟ امشب خون گریه کردم الان نزدیک چهارماهه کات کردیم ولی هنوزم حالم بده ناامید. شدم از خودم بعضی از چیزا رو کنارم هم چیدم فهمیدم که شاید هنوز هم باهم هستن اون دختره از حضور 

من اطلاع داشت حتی از تاتو روی بدن اون آدم خیانتکار که اسم و تاریخ تولدمو تاتو کرده بود همه چیو میدونست نمیدونم صد درصد که باهم هستن یا ن ولی حسم میگه هستن نمیدونم فقط دارم دیوونه میشم میگم شیش سال تمام اون بهم وابسته نشد چرا من دلم آروم قرار نداره تو این چهار ماه که تموم شد حتی نیومد پیام نداد یا خبر نگرفت تروخدا هرکی می‌دونه بهم بگه من چیکار کنم آروم بشم دوست دارم امشب فراموشی بگیرم بدترین حالو دارم خدارو صدام کردم نمیدونم چرا نمیشنوه صدامو یعنی اون آدم قرار نیست تاوان دلمو اشکامو جیغ زدنامو قلب شکستمو پس بده عزیزا تروخدا بهم بگین چیکار کنم حالم خوب بشه خودمو نمیتونم با هیچی سرگرم کنم من حس میکنم مردم فقط جسمم درحال حرکته میشه منو راهنمایی کنید

حق داری ناراحت باشی جانم  

قطعا کارمای دل شکستو پس میده 

ارزش نداره غم ی آدم خیانتکار رو بخوری

فقط ی اشتباه داری اونم اینکه میگی با ی دختر مطلقه!

انگار دخترای مطلقه کمتر از بقیه دختران یا عیب و ایرادی دارن 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حتی همه خانواده پسره منو میشناختن حتی منو برده بود دم تالار همه چیو انتخاب کرده بود خودش نمیدونم چرا اینجوری شد کاش هیچوقت نمیدیدمش نمیدونم چیکار کنم قلبم آروم بشه 

مقصر خودتی به کسی ربطی نداره

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

آدم وقتی آشغالشو میزاره پشت در مگه میره چک کنه ببینه کسی بردش یا هنوز اونجاست؟

اینم مثل همون ، یه ادم سمی حذف کردی میخوای چیکار برگرده

بهشت جهنم همینجاس ، میچرخه میچرخه یکی مثل خودش میاد جلوش

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اطلاع داشت حتی از تاتو روی بدن اون آدم خیانتکار که اسم و تاریخ تولدمو تاتو کرده بود همه چیو میدون ...

تنها کاری که میتونی بکنی خودتو مشغول کردنه 

منم گذروندم این روزهارو 

داغون شدم 

زمان همچیو حل میکنه اشتباهه با گذر زمان عادت می‌کنی به نبودن و نداشتنش و کنار میای کم کم 

باشگاه و یوگا رو بهت پیشنهاد میکنم

2740
حق داری ناراحت باشی جانم   قطعا کارمای دل شکستو پس میده  ارزش نداره غم ی آدم خیانتکار رو ...

پس الان من باید بشینم اونا خوش باشن؟ پس دل من چی میشه اون همه خاطره شیش سال خیلیه

تا بفهمی هیچ کس ارزش هیچ چیزو نداره آلوی ندو دنبالش ،ما رفتیم آخرش تهش نامردی ،هیچ چیز ارزش نداره بف ...

یعنی اون دوتا میتونن کنار هم تا آخر خوش باشن و قلب شکسته من چی میشه؟ من بودم شیش سال باهاش و اون بعدش اومد پس اون همه خاطره چی میشه 

پس الان من باید بشینم اونا خوش باشن؟ پس دل من چی میشه اون همه خاطره شیش سال خیلیه

من خودم گذروندم این روزهارو 

اینقد گریه کردم خدا میدونه 

بعد دوسال پذیرفتم و رها کردم یهو دیدم چن هفته بعد کارما زد تو کمرش یکی از عزیزاش فوت شد و ورشکسته شدن و عملا کل زندگیشو باخت 

2706