2733
2734
عنوان

از جمعه فقط کار کردیم 🤍🥺

154 بازدید | 15 پست

چون مامان بزرگم از کربلا برمی‌گشت با عمم و ... کلی مهمون داشتیم همیشه همینطوریه هر سال میره ولی ما بخاطر ارزش امام حسین جانم همیشه پذیراییمون در حد عالی هس 

اونقد کار کردم تو این دو روز جون میدم الانم حموم بودم فردا هم وقت دندون پزشک دارم و درس اوههههه 😂😭☹

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊

خسته نباشید ، اجرتون با سیدالشهداء 🙏. لطفاً برا منم دعا کنید 🙏☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی وقت کردی بری کنکور

جمعه کنکورم بود عمم اینا از یه شهر دیگه عصر اومدن رفتیم کارو ردیف کردیم 😂

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
2728
خسته نباشید ، اجرتون با سیدالشهداء 🙏. لطفاً برا منم دعا کنید 🙏☺️

ممنونم چشم حتما 💚

خدا قوت عزیزم به قول دوستمون امام حسین یارت باشه نتیجه کنکورت درخشان بشه

قربونت قشنگم 

ایشالا امام حسین همیشه تکیه گاهت باشه ❤

2740
خدا نکنه مهربون چه دعای قشنگی 😍😍😍😍

مثل خودت قشنگه 😍😍😍

ممنونم چشم حتما 💚

چشمتون سلامت 🙏 ممنونم از شما ، خداخیرتون بده. تورو خدا دعا کنید چون کلیه‌هام مشکل داره 🙏🌹

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
چشمتون سلامت 🙏 ممنونم از شما ، خداخیرتون بده. تورو خدا دعا کنید چون کلیه‌هام مشکل داره 🙏🌹

فداتشم 

ایشالا به حق پنج تن سلامتیتونو هر چه زودتر به دست بیارید 

💚

فداتشم  ایشالا به حق پنج تن سلامتیتونو هر چه زودتر به دست بیارید  💚

خدا نکنه شما مهربونی ☺️ من خانوم نیستم . البته که من شمارو یه انسان می‌بینم و خودمم سعی می‌کنم انسان باشم نه مرد یا زن . اما خب اینو گفتم آخه فضول زیاده ، دیشب بخاطر اینکه طرف یه کلمه به من گفته بود عزیزم ، متاسفانه یکی دیگه اومد و به من فحش داد 🥲 . هرچند من تو امضامم نوشتم.

آرزو می‌کنم به حق امام حسین به هر آرزویی که دارید برسید 🙏☺️

خدا نکنه شما مهربونی ☺️ من خانوم نیستم . البته که من شمارو یه انسان می‌بینم و خودمم سعی می‌کنم انسان ...

وای فک کردم خانومید 

خیلی عذر میخوام 

ممنونم

وای فک کردم خانومید  خیلی عذر میخوام  ممنونم

اشکالی نداره ☺️ من که گفتم همه انسانیم. من بدم میاد از آدمای بی‌جنبه و ظرفیت که با یک کلمه حرف اشتباه برداشت می‌کنن. مخصوصاً مرد که باید خیلی باظرفیت باشه. حتی تو سایت دیدم که با یک کلمه حرف پسره دیگه مزاحم خانومه شده و درخواست داده !😂😂

بی‌جنبه بازی دیگه!😂 اما دمت گرم ☺️ ازت خوشم اومد که هم باجنبه‌ای هم با ادبی . شاد باشی 🙏🌹

2706