2752
2734
عنوان

رابطه با همسر

1707 بازدید | 50 پست

بعد بچه دار شدن روابط زناشویی تغییر میکنه؟ 

بعضیا میگن گرم تر، صمیمی تر و عمیق تر میشه

بعضیا میگن سرد میشه.

چجوری مدیریت کنم که روابطمون خوب و صمیمی بمونه؟ نیروی کمکی دارم ، مادرشوهرم و مادرم گفتن کمکم میکنن،  حداقل غذا درست کردن ندارم ولی چون مرخصی زایمانم خیلی کمه، باید زودتر برم سرکار.

و میخوام روابطم با همسرم مثل قبل باشه و با اومدن بچه خراب نشه، هرچند که میدونم شخصیتی دارم که خيلی رو بچه ها حساسم،  مخصوصا اگه بچه خودم باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سردترمیشه

هرکاری کنی بچه ادموازهم دیگه دورمیکنه

من بعد۱۱ماه تازه داره زندگیم کمی اونم کمی درس میشه

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
عزیزم باید توجهت به همسرت مثل قبل باسه نباید بچرو اولیت هر چیزی قرار بدی 

الانم تو بارداری سعی میکنم خیلی جلوش به بچه توجه نکنم چون حس میکنم حسودی میکنه

یه روز خونه تنها بودم و رفتم حموم، تو حموم واسه پسرم شعر میخوندم و نازش میکردم

همسرم همون لحظه ظاهرا میرسه و حرفامو میشنوه.

بعدا به شوخی بهم میگه معلومه به کس دیگه دلبستی، واسش پسرم قندعسلم میخونی.

درمجموع خیلی دوست دارم که رابطمون خراب نشه

فکر کنم همه چیز به خود آدم بستگی داره

اگر مشکلتون محل کار باید به شما این ۹ماه مرخصی بدن

گفتن نه ماه میدن ولی جای من یکی رو میارن و پستم رو از دست میدم.

خودم گفتم بعد یک ماه برمیگردم. همسرم هم گفت اشکالی نداره،  همسرم گفت مادرم بچه رو نگه میداره تو برو سرکار.  گفت حتی تو خونه هم باشی مادرم باز میاد نگه داره چون باهم همسایه هستیم و غذامونم درست میکنه.

مادر خودمم گفته نگه میداره 

تعداد زیادی از همکارام زود در حد یک ماه برگشتن و میگن مشکلی نداشتن،  گفتن نوزاد صبحا اکثرا خوابه و زیاد اذیت نمیشه.

حالا توکل به خدا ببینیم چی پیش میاد

گفتن نه ماه میدن ولی جای من یکی رو میارن و پستم رو از دست میدم. خودم گفتم بعد یک ماه برمیگردم. همسر ...

از لحاظ قانونی جای شما کسی رو بیارن میتونی شکایت کنی منم همین مشکل دارم دودلم حس میکنم نمیتونم از پس بچه بربیام

از لحاظ قانونی جای شما کسی رو بیارن میتونی شکایت کنی منم همین مشکل دارم دودلم حس میکنم نمیتونم از پس ...

نه عزیزم سیستم خصوصیه، دستمون به جایی بند نیست

رئیس و روسای ما هزارتا آشنا دارن و هیچکاریشون نمیشه کرد، ما هم بیفتیم دنبال شکایت. یه جور دیگه اذیتمون میکنن.

نهایتا با پاس شیر و دورکاری اوایل ساعتای کمتر برم سرکار .

خدا بزرگه، یه همکارم بعد ده روز برگشت.

بقیه اکثرا سی روزه یا چهل روزه برگشتن.

بعضیا مثل خدماتیا راحت هستن چون پستشون پایین هست، دیگه پایین تر نمیره که... اونا ۹ ماه راحت مرخصی میرن.

منم کارمو خیلی دوست دارم، خیلی سخت پیداش کردم،  شهر ما کوچیکه و کار این مدلی پیدا کردن واقعا سخته، واسه همین همکارام زود برمیگردن اکثرا...

شما اگه کمکی داری که بچه رو نگه داره،  زودتر اقدام کن، اگه بتونی یه جوری اقدام کنی که زایمانت بخوره به عید خوب میشه، ولی واسه من نشد و افتاده وسط سال.

من به بدترین حالتش هم فکر کردم، اگه مادرشوهرم یا مادرم خسته شن یا نتونن، پرستار میگیرم که بهشون کمک کنه، نهایتا از حقوق خودم پول پرستارو بدم.

بالاخره باید یه جوری سختی کشید تا یکسال اول بگذره، نمیشدم بچه آوردن رو به تاخیر انداخت چون شرایط کاری ما که تغییر نمیکنه، کار دولتی هم که پیدا نمیکنیم، حداقل تا نابارور نشدیم باید بچه بیاریم