2752
2739
عنوان

کیا باردارن و حالشون بده بیاین باهم گریه کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2075 بازدید | 161 پست
ایکاش منم حالت تهوع داشتم. ۲۲ هفتمه شبا با گریه میخوابم😞 همین که دراز میکشم سوزش دنده و پهلو دیوونم ...

نگو بخدا سخته

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
خربزه باز حال منو بد میکنه قبل بارداریم یه خربزه رو تنها میخوردماااا الان خربزه میبینم جیغ میزنم 😂 ...

یه پلاستیک بزار تو کیفت.

واسه زن دایی من جواب میده

یه چیزی ببر اونجا بخور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم حال ندارم😭

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
منم موندم چکار کنم نصف روزم تو دستشویی میگذرونم معده دردم هر دارویی بوده امتحان کردم اثر نکرده چرا ب ...

مامانم و ابجیم نداشتن این بلا سر من اومد😭😭😭

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
برو بیمارستان سرم درمانی شو دکتر من چند تا ب کمپلکس داد گفت بزن حال بیای

برم بیمارستان چی بگم؟

تا حالا سرمم نزدم این بچه به چه کارایی منو وادار میکنه

من حال روحیم خرابه واینکه نمیتونم از جام بلند شم از بس تو پاهام درد میکنه حس می کنم استخوناش شکستن کسی هم نیس کمکم کنه خدایا چه کنم من

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋