2733
2739
عنوان

پز دادن!

150 بازدید | 15 پست

من فکر میکنم تا خلأ چیزی رو حس نکنیم یا روش تمرکز نکرده باشیم، ابدا احساس نمیکنیم که کسی داره بهمون پز میده!

یه دختر خانوم بسیار زیبایی توی باشگاه داشتیم، ایشون صورتشون مثل ماه بود، اما به شدت چاق بودن، با توجه به mbi بدنشون تقریباً ۲۰-۳۰ کیلو اضافه وزن داشتن. خیلی تلاش میکردن برای لاغری اما واقعا تغییری نمی‌کرد. من و دوستم هر دو لاغر اندامیم. اصلا باشگاه می‌رفتیم که یکم پر بشیم‌. با این دختر خانوم که اسمش هم نگین بود مهربون بودیم. بهش انگیزه میدادیم. وقتی خسته میشد تشویقش میکردیم. 

هستید بقیه شو بذارم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اما اون همیشه صفات بدی رو به اسم شوخی بهمون نسبت میداد. نی قلیونا، لنگ درازا، ماکارونی های نپخته... خیلی ناراحت میشدم ولی می‌فهمیدم چرا اینجوری میکنه و میگفتم اشکال نداره. تا اینکه یه بار که ما نرفتیم پیش یکی از دوستای مشترکمون کلی غیبتمونو کرده بود. که اینا واسه پز دادن و خودنمایی میان اینجا. همش به همه احساس ناکافی بودن میدن... خدا شاهده من و دوستم هیچوقت چنین قصدی نداشتیم. در واقعا پدر و مادر دوستم جدا شده بودن، خیلی شکسته شده بود. واسه روحیه به اون و همچنین اینکه دیگه خیلی آب شده بودیم توی امتحانات تصمیم گرفتیم بریم باشگاه! وقتی فهمیدم این حرفا رو زده دیگه بهش سلام نمیکردم و باهاش گرم نمیگرفتم. اما من آدمی نیستم که برم شکایت و شکایت کشی. صرفا بهش محل نمیدادم. تا اینکه یه روز 

گفتم این چه طرز صحبت کردنه؟ اصلا رفتار درستی نداری نگین! گفت فکر کردی کی هستی! اصلا تو واسه چی میای اینجا؟ میای خودنمایی؟ میای که پز بدی؟ انقدر عصبانی بودم که نمیشنیدم چی میگه همین الانم دستام میلرزه!

چنان صداشو انداخته بود تو سرش که همه دست از ورزش کشیده بودن. گفتم من حق ندارم ورزش کنم؟ حق ندارم به یدنم برسم؟ حق ندارم بخوام قوی و روی فرم باشم؟ باشگاه مال توعه؟ مال چاقاست فقط؟ گفت به من نگو چاق! دلم سوخت یهو منه احمق

گفتم فهمیدم وقتی نیستم چه چیزایی پشت سرم میگی. چون خودت خلأ داری، کمبود داری فکر میکنی هر کس کن خلأ تو رو نداره میخواد بهت پز بده! عزیزم شما باید به جای باشگاه اول بری تراپیست چون اضافه وزنت به کسی آسی نمیزنه ولی مشکلات روحیت چرا