2752
2739

با یه کالسکه بچه داشتن پیاده روی میکردن طرفای عصر بود منم دخترم برده بودم پارک یهو نمیدونم چیشد خیلی آروم بودن یه دفعه موهای زن کشید چندتا لگد زد ب شکمش دختر منم از ترس فقط جیغ میزد تا اینکه چندنفر جداشون کردن ب خانومه آب دادن منتظر بودن پلیس بیاد ک من برگشتم 

هیچ جا دیگه آرامش نمونده مردم افتادن ب جون هم نمیدونم دلیلش چیه ک مردا واقعا غیرقابل تحمل شدن نمیدونم شاید بخاطر مسائل اقتصادی خیلی تو فشار هستن

خیلی ناراحتم برا خانومه شخصیتش غرورش له شد حتی بااون مرد بمونه دلش برا همیشه شکست💔

منم یبار همچین چیزی دیدم وحشتناک بود

مرده موهای زنشو میکشید عوضی

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

بعضی از مردان مشکل روانی دارن 

خدا عقلش بده 

کم نیستن مثل سیاوش فیلم ملی و راههای نرفته اش

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا همین مردا اگ شرایط اقتصادی هم باشه

برا دوست دختراشون بی زبون و تو سر خور میشن

فقط زورشون سر زن خودشون رفته کثافتا

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊

خدا کنه خانومه طلاق بگیره و جداشه و نمونه اینجور مردا ارزش زن داشتن رو ندارن باید یا با پولی ها باشن یا دوهزاری ها 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋

شوهر منم همچین آشغالی بود،الان با یکی دیگه کلی بهش احترام میزاره 

اون قسمت از زندگیم که یه بدشانسی بزرگ آوردم ،خیلی درد داشت ،خدایا به یه قسمت دیگه از زندگیم یه خوش شانسی بزرگ بده،که خیلی ذوق داشته باشه.

از طرف من تووووووف بزرگ تو صورت اون مرد بیشعور نادون.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
منم یبار همچین چیزی دیدم وحشتناک بود مرده موهای زنشو میکشید عوضی

یه لحظه دیدم بی دفاع و مظلوم افتاده زیرپای یه عوضی فقط لگد میزنه 

همه ما با هزار آرزو رفتیم خونه بخت حق هیچکس نیست همچین بلایی سرش بیاد

رفتارش اصلا درست نبود

ولی یه طرفه قضاوت نکن

ما نمیدونیم بینشون چی گذشته

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔🇮🇷ایران من تسلیت🖤

هرچقدرم فشار روشون باشه جونور ک نیستن میخان با کتک کاری کارشونو پیش ببرن

پس خدا زبون داده برا چی؟

با حرف باید حل کرد مشکلاتو

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
رفتارش اصلا درست نبود ولی یه طرفه قضاوت نکن ما نمیدونیم بینشون چی گذشته

خانم محترم زنه قتل هم کرده باشه حقش کتک خوردن تو جمع نیست

بخصوص ک بچه ی کوچیک همراهشونه

انقدر ماله کشی نکنید رو کار امثال این نرا

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی