2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512666 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزم قدم 160هستش  ماشالا شما قدت بلندتره...خوش حال میشم قبول کنی باهم رقابت کنیم؟؟

آتنا منم رقیبم رفت طلایی بی رقیب شدم 😂

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 28سالمه،،بهمن امسال4ساله ببین من عاشق شکلات بووووووودم یعنی میمردم براش،،،،اما الان 7 ماهه کیک ش ...

وای منم عاشق شکلاااااتم. اگرچه با زیاده روی مخالفم اما بنظرم لذتی که در خوردن مواد غذاییی مورد علاقه ام هست در هیچی نیست😅😜 بعبارتی کالری که شکلات بهم میده حلالش باشه از بس که خوشمزست 😍😅😂

اتفاقا صبح به همسرم میگفتم رسیدم به هدفم که پنجاست، پنج نوع شکلات خیلی خفن بدون توجه به قیمتش، بعنوان جایزه واسه خودم میخرم تو دوران تثبیت کم کم میخورم به تو هم نمیدم 🥴🤣😅

Null
وای منم عاشق شکلاااااتم. اگرچه با زیاده روی مخالفم اما بنظرم لذتی که در خوردن مواد غذاییی مورد علاقه ...

کچر بیا رقیب من شو 😅😅

2731
کچر بیا رقیب من شو 😅😅

گلم  اهدافمون که یکی نیست 😍 شما ماشاالله چند کیلو دیگه به هدف میرسی من حدود ۱۳ کیلو تا هدفم مونده 🥴

ای کلک ‌دیدی عاشق شکلاتم پیشنهاد میدی؟ 😂🤣گول عشق شکلات بودنمو نخور رقیب سر سختیم 😜😂😍

Null
وای نگو سکته رومیزنم من رورقابت خیلی حساسم باید جلو بزنم مهسا عزیزم....

باش😑😑زیادم حساس نباش خو چه کاریه رو کالری شماربت تاثیر میذاره کمتر از کالریت نخوریا😕

اسمت قشنگه منو فاطی دختره بخندون گزارش میدیم به هم تو هم دوس داری بگو تگت کنم پایین گزارشام؟

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
گلم  اهدافمون که یکی نیست 😍 شما ماشاالله چند کیلو دیگه به هدف میرسی من حدود ۱۳ کیلو تا هدفم مو ...

نه بابا😅من رقیب ندارم گناه دارم  اتفاقا رقیب سر سخت میخام 💪💪 بعدم شاید هدفم و عوض کنم، 

سلام عزيزم و دوستان من هفته قبل پريود شدم و الان ك دو روزه تموموش ه وزن كردم وزن ك كم نكردم هيچ ٢ ...

سلام عزیزم🐥🐥

الان خوبه دعوات کنم؟❌❌❌❌❌❌❌

با اجازه کی وزن کردی آخه،،مگه امروز وزن کشیه؟

وزن کشی شرایط داره....روز قبلش فستی...و همون روندی ک طی یک هفته طی میکنیم....ب غیر یکشنبه وزن نکن چون دلسردت میکنه و ناامید

عزیزم این ملاک نیست...روز یکشنبه وزن کن و بهم بگو اونروز کاهش داشته باشی یا نداشته باشی مشخص میشه و میگم چیکار کن✨✨✨✨

به حکمتش دل بسپار 🌿
2740
نه بابا😅من رقیب ندارم گناه دارم  اتفاقا رقیب سر سخت میخام 💪💪 بعدم شاید هدفم و عوض کنم،

باشه گلم 😍فقط اینکه در جهت رقابت چکار کنیم؟ گزارش بدیم؟ زمان اعلام وزن همدیگرو صدا کنیم؟ 

Null
باشه گلم 😍فقط اینکه در جهت رقابت چکار کنیم؟ 

هیچی عزیزم فقط بیا گزارش بدیم من انگیزم بره بالا هر شب گزارش بده 

وای منم عاشق شکلاااااتم. اگرچه با زیاده روی مخالفم اما بنظرم لذتی که در خوردن مواد غذاییی مورد علاقه ...

😂😂😂😂😂😂

نوش جووونت😋😋 جای منم بخور.....من متاسفانه بخاطر تنبلی تخمدان دور تمام چیزای مورد علاقم خط کشیدم

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706