2752
2734
عنوان

تهمت الکی وشکایت؟

440 بازدید | 59 پست

سلام 

دوستان اگ‌کسی میدونه راهنمایم کنه باید چیکار کنم

من ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ مادرم فوت شد میخواستم داشتم اعلامیه میچسبوندم‌ک ی نفر اومد جلوم‌ ماشینم پارک‌کرد تو همون لحظه ی ماشین دیگ هم از پشت سرم اومد گفتم ک بر جلوتر من میخوام برم اونم هم دادو بیداد ک چی نمیرمو و... رفتم پایین از ماشین دیدم داره مشروب میخوره دست ب یقه شدیم نه دعوایی شد ن چیزی فقط یقه هم رو گرفتیم حالا این یارو اومده همون روز تو جای دیگ زنگ زده ۱۱۰ ک صورت جلسه و شکایت و غیره توشکایت هم‌نوشته سر گردن و دستم آسیب دیده ولی هیچ دعوایی نشد حالا دیه دادن ک ۱۷ میلیون باید بدی پزشک قانونی تایید کرده زخم هاشو توروخدا اگ‌کسی اطلاعی داره درمورد این موضوع کمکم کنه

فکر کنم شما هم اگر چند شاهد داشته باشید و شاهدها بیان شهادت بدند می تونید شکایت کنید 

چون به خودم تهمت زدند این رو از یک وکیل پرسیدم و این طور جواب دادند 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید لایحه بدین که دعوایی نشده اگر شده این آقا باید شاهد بیاره، اونجا دوربینی چیزی نیست که نشون بده شما دعوا نکردین؟ یا کسی شاهده دعوا باشه ببریدش برای شهادت؟ 

اگر نه که حق رو میدن و شما محکوم به پرداخت دیه میشین

مگه میشه بدون دلیل مدرک چجوری اثبات کرده کار تو بوده

آره ماهم‌موندیم دوتا برادر دوقلو هستن اعتیاد هم از سرو روشون میباره برگشته میگه من پول ندارم ب ۵ تومن‌هم راضیم ۵ تومن بده من برم

باید لایحه بدین که دعوایی نشده اگر شده این آقا باید شاهد بیاره، اونجا دوربینی چیزی نیست که نشون بده ...

دوربین هست ولی ۵ ماه از روش گذشته نمیدونم حالا مونده باشه یانه

دقیقا کی بهت گفته باید ۱۷ تومن دیه بدی ؟؟؟ نامه برات اومده ؟ کی بهت گفته اصلا ؟؟ بدون دادگاه و دادرس ...

دیروز احظاریه اومد رفتیم شورای حل اختلاف اونجا گفتن 

دیروز احظاریه اومد رفتیم شورای حل اختلاف اونجا گفتن 

شما باید بری شکایت کنی و بگی چطوری بدون دادگاه و مدرک دیا بریده شده ، اصلا چنین چیزی وجود نداره 

دختری از آهار🦚
فکر کنم شما هم اگر چند شاهد داشته باشید و شاهدها بیان شهادت بدند می تونید شکایت کنید  چون به خ ...

خوب شاهد داریم ولی نمیذاره شورای حل اختلاف ی کلمه حرف میگه تو دادگاه برید حرف بزنید ولی اون یارو با برادر دوقلوش گذاست بیاد تو

خب برو کلانتری بگو مدارک اثباتشو میخوام وگرنه شکایت میکنم دادگاه رفتید قاضی حکم داد خب دلایلشو چی ع ...

ی جلسه رفتیم حل اختلاف گفتیم بنویس دادگاه کفت نه یبار دیگ همینجا پیش خودمون بیا اگ راه اومدین آستی کردین ک هیچ اگ نه میفرستم

دوربین هست ولی ۵ ماه از روش گذشته نمیدونم حالا مونده باشه یانه

فردا در اولین فرصت برید دنبال فیلم دوربین مدار بسته، تنها راه خلاصی همینه، اینجوری میتونید رد دعوا کنید

اگر نه و پاک شده بود باید ببینید کی اونروز دعوای شمارو دیده و بیاد شهادت بده

بعدم تا پرونده نره زیر دست قاضی دیه مشخص نمیشه، مگر بل توجه به نامه پزشکی قانونی وکیل بتونه مقدار دیه رو محاسبه کنه

آره هست برو شکایت کن درخواست چک دوربینا رو بده هم محلی که شکایت شده هم محلی که برخورد داشتید 

یعنی نمیشه قبل چک دوربین ها شکایتمو بدم بعد درخواست چک‌ دوربیت هارو بدم

2706