2733
2734
عنوان

تهمت الکی وشکایت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 59 پست
استارتر روح مادرتون شاد 🌹 شما اونجا که درگیر شدید دوربین نداشته ؟ بعد خودتون خانوم هستید؟ با اقا در ...

خیلی ممنون 🌹چرا داشته ولی پنج ماه دیگ ب من ابلاغیه اومد ک این آقا از من شاکیه و شکایت کرده

اشتباه متوجه شدین همسرم درگیر شده اونم لفظی من فقط سوالشو مطرح کردم

آخه درگیری تا اون حد نبود ک بزنیم سرو کله هم دیگه رو بشکنیم اونموقع هم گفتم ک مجلس فوت مادرم بود اصلا ب شکایت غیره فکر نمیکردم 

بله داریم ی نفر ولی تو شورای حل اختلاف اجازه صحبت نمیدن بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا شدنی نیست اینکه طرف بره جای دیگه و پرونده سازی کنه... اگر سر صحنه پلیس میومد میدید صورت جلسه میشد این یه حرفی... مگر اینکه پارتی چیزی داشته

خب همون پلیسم که میاد اونجا خودش نوعی شاهد ماجرا حساب میشه و اول رو حرف اون و صورت جلسه ای که تنظیم کرده قضیه پیگیری میشه

شما الان فقط برای اینکه خودتونو تبرئه کنید نیاز به دو نفر شاهد دارید که اونجا تو اون صحنه بوده باشن و بیان شهادت بدن ماجرارو کلا اونم تو دادسرا

فقط هر جا این اتفاق افتاده یعنی تو هر خیابونی کوچه ای فرق نداره فقط شما برید کلانتری همون منطقه بگید در تاریخ فلان اینجوری شده و کل ماجرارو بگید و قطعا هم میپرسن شاهد دارید که خداکنه داشته باشید .... بقیش حله فقط شاهد مهمه و حتی دیدن شرب خمر

بازم میگم اگر سر صحنه درگیری صورت جلسه بشه چیزی اون اعتبار داره وگرنه وقتی صحنه ترک شده طرف چیو میخواد صورت جلسه کنه یا تو مکان دیگه

فقط پیگیر باشید از کلانتری همون محل درگیری

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔  انقدر دیوونتم میترسم زندگی تو رو از من بگیره ، عشق تو با من به دنیا اومده یه روزم با من میمیره ...........
استارتر روح مادرتون شاد 🌹 شما اونجا که درگیر شدید دوربین نداشته ؟ بعد خودتون خانوم هستید؟ با اقا در ...

اینم بگم ک دیروز پرسیدن چرا درگیر شدین اون آقا دیروز تو حل اختلاف برگشته میگه از پشت زد ب ماشینم من تو آینه با دستم اشاره کردم چیزی نشد برو ولی این آقا یعنی من از ماشین پیاده شدم دعوا کردم خوب سوال من اینجا تو روزهای دیگ کسی میزنه ب ماشین کسی همونجوری ول میکنه ماشینو حداقل ی نگاهی ایشون ک محتاج ۵ تومنه چطور میاد میگ ب ماشینم خورده ماشینش گفتم برو 

خیلی ممنون 🌹چرا داشته ولی پنج ماه دیگ ب من ابلاغیه اومد ک این آقا از من شاکیه و شکایت کرده اشتباه ...

سلام خواهش میکنم

خلاصه یا فیلم درگیری باید باشه یا نیاز به شاهد دارین 

فیلم دوربینم بعید میدونم باشه چون فیلما به مرور پاک میشن 

فقط شاهد 

اگه شاهد باشه مشکلی نیست و حتی اون اقا به مشکل میخورن بعد

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔  انقدر دیوونتم میترسم زندگی تو رو از من بگیره ، عشق تو با من به دنیا اومده یه روزم با من میمیره ...........
اینم بگم ک دیروز پرسیدن چرا درگیر شدین اون آقا دیروز تو حل اختلاف برگشته میگه از پشت زد ب ماشینم من ...

کاش سر اون صحنه و اتفاقات زنگ میزدید ۱۱۰ 

الان یکم پیچیده شده 

ولی شاهد باشه تبرئه میشید و اون آقا مجرم حساب میشه و شما حالا میتونید ازش شکایت کنید

اصلا شدنی نیست اینکه طرف بره جای دیگه و پرونده سازی کنه... اگر سر صحنه پلیس میومد میدید صورت جلسه می ...

خوب حرف ماهم همینه ما تو ی خیابون دیگ حرفمون شده این آقا رفته سر ی خیابون دیگه صورت جلسه نوشته اون تو چه یاعتی ما ساعت ۵و نیم اونجا حرفمون شده این آقا تو گزارش کلانتری گفته ک ساعت ۶ و ۴۰ اتفاق افتاده

خوب حرف ماهم همینه ما تو ی خیابون دیگ حرفمون شده این آقا رفته سر ی خیابون دیگه صورت جلسه نوشته اون ت ...

ببینید به کدوم کلانتری میخوره حتما پیگیر باشید . چون اون افسر وقتی دو طرف ماجرا نبودن چجوری صورت جلسه کرده من نمیدونم ولی اصلا سندیت نداره صحت نداره اون صورت جلسه

باید شما هم در صحنه میبودید

فقط کلانتری رو پیدا کنید با افسری که سر صحنه اومده ...

چون افسر هم اسمش و درجش تو صورت جلسه هست

شاهد باید دوتا باشه حتما یا یدونه هم کفایت میکنه

اصولا تا دوتا بازم بستگی داره به نظر قاضی

ببینید به کدوم کلانتری میخوره حتما پیگیر باشید . چون اون افسر وقتی دو طرف ماجرا نبودن چجوری صورت جلس ...

ببخشید پرحرفی کردم‌

فقط اینکه پیدا کردیم‌افسرو چیکار کنیم چی بگیم‌بهش یا ب کجا مراجعه کنیم

ببخشید پرحرفی کردم‌ فقط اینکه پیدا کردیم‌افسرو چیکار کنیم چی بگیم‌بهش یا ب کجا مراجعه کنیم

خواهش میکنم اختیار دارید فقط اون کلانتری رو پیدا کنید و اون صورت جلسه رو تو کلانتری بگید بیارن نشونتون بدن و بعد بگین از دو طرف ماجرا ما در صحنه اصلا نبودیم چطور افسر صورت جلسه پر کرده  وقتی یکی از طرفین حادثه در محل حضور نداشته !!!! 

بعد ادامه کارتونم تو دادسراس

کار اون افسرم غیر قانونی بوده

خواهش میکنم اختیار دارید فقط اون کلانتری رو پیدا کنید و اون صورت جلسه رو تو کلانتری بگید بیارن نشونت ...

من عکس صورتجلسو دارم یعنی از سامانه ثنا برداستیم اگ عکسشو بفرستم میتونین تشخیص بدین ک واقعیت داره این صورتجلسه یا نه یا فقط قاضی میتونه اینو تشخیص بده 

من عکس صورتجلسو دارم یعنی از سامانه ثنا برداستیم اگ عکسشو بفرستم میتونین تشخیص بدین ک واقعیت داره ای ...

من نه نمیتونم ولی انقدری میدونم که وقتی شوهرتون و شما در صحنه نبودین اون صورت جلسه نباید تنظیم میشده ... چون تنظیم سند فقط با وجود دو نفر حادثه امکان پذیره... اگه اینجوری باشه که سنگ رو سنگ بند نمیشه و هر کی میره تو هر کوچه و خیابونی و زنگ میزنه پلیس میاد میگه فلانی به من توهین کرده و فلان ... خب اون افسر از کجا باید بفهمه صحت حرف طرفو وقتی اون سر قضیه در محل حضور نداره!!!!

احتمال زیاد افسرو خریدن یا اشنا بوده و هرچی ولی صحت قانونی نبودن کار اون افسر مشخصه کاملا

اون کلانتریو پیدا کنید و بگید در فلان تاریخ صورت جلسه ای علیه شوهرم تنظیم شده در صورتی که اصلا ماها در صحنه نبودیم حضور نداشتیم و رو چه حسابی افسر صورت جلسه کرده و فقط اونم به حرف یه نفر ماجرا!

2706