2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512929 بازدید | 68299 پست
گلم اصلا نگران نباش....خیلی خوبه ک اومدی برای کاهش وزن اما یچیز دیگم هست ( شیرینی مسنوعی،شکلات،کاکائ ...

دارم سعی میکنم ترکشون کنم ولی هنوز موفق نشدم متاسفانه

شما چند سالته چند سال ازدواج کردی؟

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂😂حالا فک کن من این یکشنبه چند ساعت بعد وزن پری شدم یعنی شاید از 81 و نیم کمتر باشد😁😁 اسم خ ...

وای نگو سکته رومیزنم من رورقابت خیلی حساسم باید جلو بزنم مهسا عزیزم....

دارم سعی میکنم ترکشون کنم ولی هنوز موفق نشدم متاسفانه شما چند سالته چند سال ازدواج کردی؟

من 28سالمه،،بهمن امسال4ساله

ببین من عاشق شکلات بووووووودم یعنی میمردم براش،،،،اما الان 7 ماهه کیک شکلات کاکائو فست فود تنقلات اصلا نخوردم..و فقط یبار یا دوبار برنج در هفته میخورم و مصرف نونمم پایینه فقط در  وعده صبحانه اصولا هم یا نون جو یا نون چاودار میخورم...

اونایی ک تنبلی تخمدان دارن بدنشون نسبت ب انسولین مقاومه یعنی احتمال دیابت نوع 2 در آینده رو دارن چون بدنشون طلب قند میکنه و اینو ذخیره میکنه اصلا هم دلش نمیخاد اینو ب انرژی تبدیل کنه بخاطر همین سرعت کاهش وزن بشدت پایینه یعنی بدن در مقابل کاهش وزن مقاومت میکنه تنها راه شکستن این مقاومت رژیم سالم خوری،ترک عادات بد،،و از همه مهمتر ورزش و تحرکه

برای سلامتی خودت هم ک شده رعایت کن نتیجه میگیری

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام سرگروه جونم  زیره روقطع کردم به طرزباورنکردنی معدم خوب شد..

سلام ب روی ماهت گلم😘

خوشحالم کردی،،هر وقت خواستی دمنوشی بخوری فقط همون رو بخور،،مثلا تصمیم داری این هفته چای سبز دلرچینی بخوری پس فقط این هفته اینو بخور چیز دیگه ای نخور....هفته بعدش یه چیز دیگه بخور...همه دمنوشا رو با هم نخور معدت بهم میریزه🐥🐥🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿

سلام عزيزم و دوستان

من هفته قبل پريود شدم

و الان ك دو روزه تموموش ه وزن كردم

وزن ك كم نكردم هيچ ٢٠٠ گرمم اضافه كردم

من واقعا اين هفته رعايت كردم كالري هام همه چيز حتي چالش زيره هم داشتم

نميدونم چرا اضاف كردم و هيچ كم نكردم

كسي هست راهنمايي كنه

@فندق_فسقلی    

كمك# #به من كمك كنين #

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
من 28سالمه،،بهمن امسال4ساله ببین من عاشق شکلات بووووووودم یعنی میمردم براش،،،،اما الان 7 ماهه کیک ش ...

خیلی سخته ولی تمام تلاشمو میکنم

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
ن دورت بگردم عالی فقط بیسکوییت و ندوست بقیه اش خوب بود آفرین

سلام الهه جان خوبی؟❤

راستش من از یکشنبه حالم بد خیلی بدم😓😓.شیفتامم فشردست ی وضعی

سعی میکنم رعایت کنم ولی خوب چیزای مفید مغذی میخورم سعی میکنم تثبیت باشم اینهفته .ورزشم ک اصا 🤦‍♀️فقط تا محل کارم پیاده میرم و پیاده میام 

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ازین ببعد روز قبلش خبر میدم

ممنون چندروزه درگیرم از خونه زندگم هم غافلم کی بتونم دوباره بخودم بیام😩

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
مرسی سرگروه جونم حتما 🧡 مرسی که میپرسی عشقم 😘بله خداروشکر نمیدونم چرا تو ایام پریودی همیشه سردرد ...

ای جانم 

مراقبت کن از خودت عزیزم🧡🧡🧡🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2706