2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512606 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزه دلم مشکلی نداره ب خاطره گل روی شمااا... ولی من وقت گذاشتم و هفته ایی ک اعلام وزن بود همشو ...

من هستم قوی وپراراده براادامه!!!!💪💪💪اخه خدایی اصلاتوجه بمن ندارین...😢 بایدهلم بدین.

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزه دلم مشکلی نداره ب خاطره گل روی شمااا... ولی من وقت گذاشتم و هفته ایی ک اعلام وزن بود همشو ...

کلااین سری چون گزارش رواجباری نکردن فکرمیکنم خیلی تاثیرمنفی داره رواراده.هرجورمایلین اگ میخاین حذفم کنید....کنید.من واقعاحرفایی ک زدم عین واقعیت بود.وقتی دوهفته نبودم شهرستان بودم یه هفتم پریودبودم این هفتم فستوگرفتم جوشونده ملین خوردم ک دیروزبرم وزن کنم.ساعتا10وزن کردم ب کل یادم شده ک وزن بذارم گفتم تا3میذارم نهاررفتیم خونه پسرعموم گوشیمم نبرده بودم.شبم یادم امدکه گزارش بایدمیدادم امروز😢ایناشدچهارهفته ک یماهه سرگروهمی شما.سه تاموجه...برادیروزی حق حذف دارین خداییش.امامگه باای موردخطاحذف میشه ادم😣حالاازدیدشماکجاغیرموجه هس؟

بعدشم من نگفتم شمابدی!!!گفتم سرگروهای قبلی سمیه جان تمناوزی زی صبح یکشنبه پست،داشتن وادموصدامیزدن برااعلام وزن و...خیلی پیگیربودن😄کاهشای خوبی هم داشتم💪

2728
ای دادچراااا   انشاالله که نگرفته باشی گلم غذای مقوی بخور استراحت کن خوب بشی نتونستی کالری شم ...

ممنون صد در صد گرفتم جواب از پدر شوهر و مادر شوهرم و شوهرم وخواهرش+شده

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

انگیزه#  

ب‍چه ها ب من انگیزه بدیییییییییییین😢😢😢 

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2738
خسته نباشی مانکنه کدبااانوووووووووو👏👏👏👏👏 همه چی شیک و عالی و خوشمزه کاش اونجا بودم آخ آخ

مرسی عزیزم💋 

جات خالی گلم🌸🌸🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
نه خداروشکر از جاش تکون نخورد ترسید از صدای شکستن دیگه سریع بغلش کردم

خدا راشکر ..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
توش اومدی سمیه خسته نباشی عزیزم کاهشت چقدر بود سمی حالا ک ب هدف رسیدی یه عکس جدید مهمونمون کن دیگ ...

من این هفته اصلااااا ورزش نداشتم، سرم شلوغ بود به خاطر‌جشن تولد... 😅

به خاطر همینم وزن نکردم.. این هفته را ورزش‌کنم و ان شاالله این یکشنه به هدفم برسم💪💪💪

2706